Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


Úvod » VÍRIVKY TOTAL HYDROTHERAPY

VÍRIVKY TOTAL HYDROTHERAPY

  

 

Ak hľadáte luxusné vírivky za veľmi priaznivú cenu, tak potom sú kvalitné vírivky TOTAL HYDROTHERAPY pre vás tou správnou voľbou.
 
 
Vírivky TOTAL HYDROTHERAPY sa vyznačujú prvkami luxusných víriek už v štandarde. V celej konštrukcii a technológii týchto skvelých víriviek nájdete len komponenty od tých najznámejších výrobcov v tomto priemysle.
 
 
Vírivky TOTAL HYDROTHERAPY majú mimoriadne silnú a odolnú škrupinu,kvalitný kabinet, stabilnú konštrukciu, kvalitnú tepelnú izoláciu a termokryt, zospodu sú chránené veľmi pevnou vaňou zo sklolaminátu s dlhou životnosťou.
 
 
Dômyselne rozmiestnené kvalitné trysky s vysokým prietokom vám už v štandarde na vybranom mieste poskytnú relaxačnú aj terapeutickú masáž. Jednoduchá obsluha a  nenáročná údržba víriviek TOTAL HYDROTHERAPY je samozrejmosťou.
 
 
Na želanie si môžete vašu vírivku doplniť prvkami tých najluxusnejších víriviek. Napríklad WI-FI na kontrolu a ovládanie cez mobil či tablet, sekvečnú masáž na vybrané sedadlo, prameň mladosti-Microsilk, všetky čerpadlá dvojrýchlostné, čím získate všetky pozície poskytujúce relaxačnú aj terapeutickú masáž alebo artic izoláciu - full foam.
 
 
 
Prajeme vám veľa radosti a žiadne starosti s našimi vírivkami TOTAL
 HYDROTHERAPY.
 
 

 

Cena obsahuje:

 

✔ vírivku s príslušnou výbavou

✔ termokryt

✔ dopravu

✔ inštaláciu

✔ uvedenie do prevádzky

✔ zaškolenie

✔ technickú podporu po celú dobu prevádzky vírivky

✔ technickú podporu k starostlivosti o vodu

✔ garantovanú dostupnosť doplnkov k vírivke

✔ garantovanú dostupnosť náhradných dielov k vírivke

✔ garanciu kvality

 

 

K tomu vám poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere vírivky a bezplatné skúšanie víriviek v našom showroome.

 

 

 

 Rezervujte si teraz svoj termín skúšania na 0908 722 270!