Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk


Úvod » VÍRIVKY » Vírivky ROYAL SPA

Vírivky ROYAL SPA

 

 


Súčasné modely víriviek ROYAL SPA, ako ich máte možnosť vidieť aj reálne vyskúšať, sú výsledkom našej dlhoročnej práce, vývoja, skúseností i zážitkov s vírivkami. 

Najdôležitejšími kritériami vývoja a výroby víriviek ROYAL SPA je ich spoľahlivosť, úsporná prevádzka, jednoduchá údržba, bezpečnosť, maximálne pohodlie a snaha o dokonalú hydromasáž  a váš ničím nerušený relax.

Hľadáte  spoľahlivú, úspornú, nenáročnú, bezpečnú, mimoriadne pohodlnú vírivku s dlhodobou životnosťou, ktorá vám denne poskytne zaslúžené chvíle relaxu a dokonalú hydromasáž na ubolené svaly či kĺby?

Môžete sa spoľahnúť, že vírivkou ROYAL SPA získavate nielen úžasné zážitky či úľavu od stresu a bolesti, ale aj komplexné služby.

Výberom vírivky ROYAL SPA naša starostlivosť o vašu vírivku nekončí, ale práve začína. 

Vírivku vám dovezieme v presne dohodnutý čas na vami zadanú adresu, po osadení na miesto urobíme odbornú inštaláciu vašej vírivky, napustíme ju vodou z vášho zdroja, uvedieme vírivku do prevádzky, podrobne vás zaškolíme k obsluhe vírivky a k starostlivosti o vodu vo vírivke.

S vírivkou ROYAL SPA získavate tiež bezplatnú technickú podporu po celú dobu prevádzky vírivky, trvalú dostupnosť doplnkov k vírivke, trvalú dostupnosť náhradných dielov, trvalú dostupnosť k bezchlórovým prostriedkom na starostlivosť o vodu vo vírivke, záručný servis a zvýhodnený pozáručný servis.

Ako sa môžete presvedčiť, že vírivky ROYAL SPA sú pre vás tou správnou voľbou?  
Vírivky ROYAL SPA si môžete osobne alebo aj s celou rodinou reálne a, samozrejme, nezáväzne vyskúšať, čo vám dá bezpochyby najviac informácií a osobných pocitov a zážitkov z vírivky.

 

Chcete si vírivky ROYAL SPA vyskúšať?
Rezervujte si termín na 0908 722 270

 

Vírivky ROYAL SPA pre vás vyrábame v dvoch modelových radoch:  ULTIMATE a PREMIER.

Najdôležitejšie vlastnosti víriviek ROYAL SPA – spoľahlivosť, nenáročná prevádzka,  jednoduchá údržba, bezpečnosť, maximálne pohodlie, nezabudnuteľná hydromasáž a dokonalý relax sú však prioritou oboch modelových radov.

S vírivkami ROYAL SPA si vždy môžete byť istí, že nech už si vyberiete ktorýkoľvek model, vždy získavate rovnakú kvalitu a dlhodobú životnosť. Rozdiely sú len vo veľkosti, dizajne a výbave.

UNIKÁTNE  VÝHODY VÍRIVIEK  ROYAL SPA


MasivFrame® - stabilná a výnimočne pevná nosná konštrukcia z masívneho tlakovo moreného dreva dokonale odoláva všetkým vibráciám a radí konštrukcie víriviek ROYAL SPA k tým najstabilnejším zo sveta víriviek. 

SafeBase® - všetky modely víriviek  ROYAL SPA sú od podlahy bezpečne chránené a izolované proti vode, hlodavcom a hmyzu silnou vaňou vyrobenou z kvalitného ABS plastu, ktorý sa vyznačuje vysokou húževnatosťou a tvrdosťou.

DuraCab® - vírivky ROYAL SPA sú po celom obvode dôkladne chránené pevným a kvalitným kabinetom vyrobeným z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou.

IsoSafe® - tepelná izolácia škrupiny víriviek ROYAL ROYAL spa vysko hustotnou izolačnou penou s grafitom v kombinácii s reflexnou izolačnou fóliou a kvalitným termokrytom uzatvára teplo vo vírivke a šetrí peniaze.

NordIsol® - dômyselná arktická tepelná izolácia chráni a dôkladne izoluje nielen škrupinu, ale tiež všetky vodné potrubia, podlahu aj  obvodový plášť, čím absolútne minimalizuje energetické nároky vybraných víriviek ROYAL SPA.

IsoShield® - nadštandardný  masívny termokryt v strednej hrúbke až 15 cm robí spolu s arktickou izoláciou NordIsol® z vybraných víriviek  ROYAL SPA tie najúspornejšie vírivky na trhu.

SolidShell® - mimoriadne silná a odolná škrupina víriviek ROYAL SPA je navyše v sedacích pozíciách zosilnená, čo im dodáva výnimočný pocit pevnosti.

ErgoStyle®  - do detailu premyslená  odborne navrhnutá ergonómia každej pozície  vo vírivkách ROYAL SPA zaručuje, že každý si s istotou nájde to svoje najpohodlnejšie miesto.

HydroDynamic® -  výnimočne pevné vysoko prietokové hydromasážne trysky spolu s našou premyslenou inštaláciou a kvalitnými čerpadlami poskytujú vo všetkých modeloch víriviek  ROYAL SPA nezabudnuteľnú relaxačnú aj terapeutickú hydromasáž.  

MaxTherapy® - táto výnimočná funkcia neopakovateľnej hydromasáže s maximálnym relaxačným a liečebným účinkom umožňuje doslova intuitívne pocitové riadenie intenzity a času masáže na miesta, kde to práve potrebujete. Toto nadčasové  riadenie intenzity a času masáží na jednotlivých miestach tela je unikátnym riešením víriviek ROYAL SPA, výhradne len v modeloch UNIQUE z modelovej rady ULTIMATE. 

PowerFlo® -  tiché, výkonné a úsporné elektronicky riadené dvojrýchlostné masážne čerpadlá zabezpečujú v každom momente tú najlepšiu možnú relaxačnú alebo liečebnú hydromasáž vo všetkých vírivkách ROYAL SPA.


RainLight®
- centrálne dúhové LED osvetlenie rozžiari každú vírivku ROYAL SPA príjemným upokojujúcim svetlom farby podľa vášho osobného výberu alebo sa môžu všetky farby plynule prelínať. 

CornLight ® - decentné farebné LED osvetlenie vonkajších rohov víriky umocňuje vonkajšiu krásu víriviek ROYAL SPA.

CircLight® -  úžasné, jedinečné a neopakovateľné celoobvodové vonkajšie viacfarebné LED osvetlenie víriviek  ROYAL SPA.

ClearLight® -  upokojujúce viacfarebné celoobvodové podhladinové LED osvetlenie a podsvietenie prvkov tvorí spolu s centrálnym osvetlením  vo vybraných vírivikách ROYAL SPA základ účinnej chromatoterapie.

DirCon® -  maximálne spoľahlivý systém riadenia a kontroly víriviek ROYAL SPA je dlhodobo overený miliónmi užívateľov po celom svete. Vo všetkých modeloch používame jednotnú najvýkonnejšiu riadiacu jednotku a najnovšie ovládacie panely. Moderné intuitívne dotykové ovládacie panely používajú všetky modely víriviek ROYAL SPA radu ULTIMATE.

PuritSpa® - výkonná a účinná programovo riadená filtrácia v spolupráci s produktívnym ozonátorom s dávkovacím injektorom sú tým najlepším základom čistej a zdravej vody vo vírivkách  ROYAL SPA.

AddClean® - filtračný systém víriviek ROYAL SPA s funkciou AddClean® rozpozná použitie vírivky a spustí extra filtračný proces, mimo štandardne nastavené filtračné cykly, čím všetky nečistoty, tuky a podobne odfiltruje z vody bezprostredne po použití vírivky.

NoChlor® - zdravá a čistá voda je základom dokonalých pôžitkov a zážitkov vo vírivke. Samozrejmosťou preto je, že všetky vírivky ROYAL SPA používajú výhradne bezchlórový systém starostlivosti o vodu.

RimaFlo® - upokojujúce, dekoratívne  samostatne ovládané farebne podsvietené rímske fontány sú súčasťou väčšiny modelov víriviek  ROYAL SPA

CrannyFlo® - dekoratívny, upokojujúci, samostatne ovládaný a farebne podsvietený vodopád nájdete takmer v každej vírivke ROYAL SPA, v niektorých modeloch dokonca aj v kombinácii s RimaFlo®

JoySound® - zabudovaný audio systém s Bluetooth a subwooferom  je neodmysliteľnou súčasťou takmer všetkých modelov víriviek ROYAL SPA.

RemOn® - všetko pre absolútne pohodlie,  vybrané modely víriviek ROYAL SPA sú vybavené personálnymi ovládačmi, tak že si vašu obľúbenú hydromasáž  zapnete priamo z pohodlia vášho miesta vo vírivke.

SecuStep® - bezpečnostné  schodíky pre pohodlný vstup a výstup z víriviek ROYAL SPA  vyrobené z odolného UV stabilného materiálu s dlhodobou životnosťou a farebne zladené s kabinetom príslušnej vírivky.

LongPro+® - dlhodobá životnosť a stabilná kvalita je vďaka našim odborným praktickým  skúsenostiam, rokmi overeným výrobným a montážnym postupom, používaniu najmodernejších komponentov a  kvalitných materiálov charakteristická pre všetky modely víriviek ROYAL SPA.