Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk


Úvod » VÍRIVKY PREMIER SPAS

VÍRIVKY PREMIER SPAS

 

Túžite po vlastnej vírivke, ale momentálne máte obmedzený rozpočet na kúpu vírivky? Nevadí, máme pre vás riešenie!

Vieme, že lacné a kvalitné vírivky na terasu či do záhrady, ale aj do interiéru, sú v dnešnej uponáhľanej dobe stále častejšou požiadavkou. Za posledné roky sme od vás dostali veľmi veľa dopytov a požiadaviek na lacné, ale pritom kvalitné vírivky určené pre celoročné využívanie v exteriéri, ale aj v interiéri.

Špeciálne pre vás sme sa rozhodli vyhovieť vašim požiadavkám a odteraz aj vy môžete u nás získať lacnú a kvalitnú vírivku.

Aby sme mohli uspokojiť túto vašu požiadavku a garantovať vám kvalitu, museli sme najprv zabezpečiť vhodného a spoľahlivého dodávateľa.

Stáli sme tak pre dvomi zásadnými úlohami:
1. Nájsť kvalitného a overeného výrobcu víriviek s čo najdlhšou históriou, ktorý by bol ochotný vyrábať aj malé série z tých najkvalitnejších komponentov.

2. Vyriešiť vybavenosť takýchto víriviek, aby to boli skutočne kvalitné vírivky postavené len z kvalitných komponentov, poskytujúce dostatočnú hydromasáž (terapeutickú - liečebnú hydromasáž), nielen relaxačnú masáž.

Ako sa hovorí, kto hľadá nájde a po dlhom hľadaní sme pre vás našli lacné, ale kvalitné a spoľahlivé vírivky, ktoré si môže dovoliť takmer každý, kto denne tvrdo pracuje, či už fyzicky alebo psychicky. Tak sa RELAX A POHODA V POHODLÍ DOMOVA stali dostupnejšie ešte väčšiemu množstvu ľudí.

Na základe našich dlhoročných vedomostí o vírivkách, (o ktoré sa s vami delíme napríklad prostredníctvom blogov) doterajších skúseností s vírivkami a takisto v spolupráci s výrobcom sme si určili priority, ktoré musí kvalitná a pritom lacná vírivka mať.

V prvom rade kvalitnú konštrukciu a škrupinu vírivky, kvalitné čerpadlá, hydromasážne trysky, filtráciu, riadenie a ovládanie, ozonátor, základnú bázu - podlahu a termokryt.

Ak je cieľom spoľahlivá a kvalitná, ale lacná vírivka, všetko ostatné je druhoradé a nepodstatné.

Len takáto vírivka vám poskytne to najdôležitejšie / RELAX A POHODU V POHODLÍ DOMOVA s kvalitnou hydromasážou.

Upozorňujeme vás, že na trhu s vírivkami na vás čaká veľa nástrah. Nedajte sa zlákať veľkým počtom nepodstatných trysiek, svetielok, reproduktorov, čerpadiel a ďalšími menej dôležitými vychytávkami, ktoré ponúkajú na prvý pohľad lacné vírivky a takmer vždy vo výhodnej akcii.

Je overené časom, že toto nie je v danom segmente víriviek podstatné, často ani dobré či užitočné. Dbajte na to, hlavne pokiaľ máte takto obmedzený rozpočet.

Nezáleží na výške príjmov, ak sa sústredíte na to podstatné - kvalitnú hydromasáž, pretože menej často býva viac.

Na naše služby sa môžete vždy spoľahnúť, za to vám ručíme.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na
0908 722 270 alebo na info@virivkysaunybazeny.sk

 

Cena obsahuje:

 

✔ vírivku s príslušnou výbavou

✔ termokryt

✔ dopravu

✔ inštaláciu

✔ uvedenie do prevádzky

✔ zaškolenie

✔ technickú podporu po celú dobu prevádzky vírivky

✔ technickú podporu k starostlivosti o vodu

✔ garantovanú dostupnosť doplnkov k vírivke

✔ garantovanú dostupnosť náhradných dielov k vírivke

✔ garanciu kvality

 

 

K tomu vám poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere vírivky a bezplatné

skúšanie víriviek v našom showroome. Rezervujte si váš termín skúšania na +421

908 722 270!