Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


08. 12. 2016

Servis víriviek - náhradné diely víriviek

 

 

 

Kúpiť si  vírivku nie je všetko, dôležité je aj neopomenúť budúci servis vírviek a prístupnosť k náhradným dielom víriviek. Servis víriviek volajte na 0908 722 270! Investíciu do kvalitnej vírivky považujeme za vždy dobrú a čo sa týka vonkajšej vírivky, dokonca za výbornú. Mať doma kvalitnú vírivku, ktorá je rodine stále k dispozícii je úžasná vec. Možno sa to na prvý pohľad nezdá, ale skutočne sa jedná o rodinné multifunkčné zariadenie.

 

Rodinná vírivka vám poskytne dokonalé chvíle relaxu po každodennom zhone. Poskytne úžasnú terapiu proti bolestiam alebo po športových aktivitách. Takisto vám poslúži len tak na zábavu ako jedinečná a skvelá súčasť takzvaných záhradných párty či pri posedeniach s rodinou alebo priateľmi.

 

Tak toto je tá pekná stránka veci, vtedy keď všetko ide ako má. Nemožno ju však prirovnať ku chladničke alebo mikrovlnke. Sú skôr ako autá. Kým slúžia je všetko v najlepšom poriadku. Keď príde k poruche automaticky voláme servis. Autá sú však vo výhode, takmer na všetky značky, ktoré u nás jazdia po cestách je zabezpečený servis a náhradne diely k ním.

 

A čo myslíte? Ako je to s vírivkami? Tie sú na tom horšie. V mnohých prípadoch tomu tak nie je.

 

 

Z toho dôvodu vám odporúčame, aby ste pri kúpe vírivky, okrem jej parametrov, kvality izolácie vírivky, kvality termokrytu, inštálacie, trysiek či kvality celkového spracovania, pohodlia vo vírivke, výšky celkových nákladov prevádzky a nevyhnutne požadovanej starostlivosti o vírivku, NEOPOMENULI ANI MOŽNOSŤ KVALITNÉHO A DOSTUPNÉHO SERVISU.

 

Sme toho názoru, že by ste si nekúpili ani auto, ktoré sa vám síce páči a je relatívne lacné, no na druhej strane nie je veľmi pohodlné ani praktické, a tiež má vysokú spotrebu, musíte sa oň starať a zároveň je servis obmedzený až nedostupný. To nechce nikto.

 

A viete, čo je ešte dôležitejšie ako toto? Bez čoho bude aj ten najlepší servisný technik bezradný? Náhradné diely víriviek.

 

 

Náhradné diely víriviek a ich dostupnosť

 

Na tento fakt, nezabúdajte nikdy, keď u vás príde k rozhodnutiu, že chcete investovať do vlastnej vírivky či už pre súkromné alebo verejné použitie.

Nezabúdajte na to, že je dôležité to, koľko rokov po kúpe vírivky budú náhradné diely na vašu vírivku dostupné u jej výrobcu a nie to, koľko ich má na sklade daný predajci v súčastnosti.

 

A preto nedajte na ubezpečujúce slová od predajcov, ktorí sú prevažne len zamestnancami a teda sú platení od predajov. Títo ľudia môžu dnes predávať vírivky a zajtra niečo iné. Hoci sa vám predajca zdá sympatický, vírivka aj s jej cenou sa vám pozdáva, nezabudnite si všetko dôkladne pre veriť u nás alebo v zahraničí.

 

A tak im vo väčšine prípadov nezáleží na vašej spokojnosti neskôr, možno aj o 20 rokov. Na vašej spokojnosti po kúpe vírivky skutočne záleží len svetoznámym značkovým výrobcom a ich dílerom v jednotlivých krajinách, ktorí prosperujú len vďaka spokojným klientom po celom svete.

 

Títo svetoznámi a kvalitní výrobcovia, ktorí majú niekoľko ročnú históriu vám poskytnú náhradné diely na vírivky, ktoré sú aj 20 - 30 rokov staré. Hoci niekedy nejde o pôvodný diel, keďže vývoj napreduje. No môžete sa spoľahnúť, že vždy dostanete náhradný diel, ktorý je už modernejší, v mnohom aj lepší a určite ide o použiteľný diel aj do niekoľko rokov starých modelov víriviek.

 

virivka marquis

 

 

Nevyhnutný servis víriviek

 

Ak podceníte dostupnosť servisu víriviek a náhradných dielov na vírivky, kvôli tomu, že kúpite vírivku len pre jej výhodnú cenu, za pár rokov si uvedomíte, že vaša INVESTÍCIA boli len peniaze vyhodené von oknom.

 

A v tom horšom prípade na to prídete ešte neskôr, keď do najprv relatívne lacnej vírivky investujete ešte ďalšie peniaze za predražené náhradné diely na vírivku a predražený servis.

 

No a potom budete mať aký pôžitok z vašej vírivky, ktorá mala byť vaším súkromným miestom relaxu a pohody? Vôbec žiadny, bude vytvárať len stres, nervozitu či hádky o tom kto tú vírivku vlastne chcel a prečo práve túto. Takáto situácia nastane, keď už pri kúpe podceníte dôležitú dostupnosť servisu a náhradných dielov a to dvojnásobne platí pri relatívne lacných vírivkách.

 

Prečo práve relatívne lacných? Pretože, ak sa zdá lacná, verte, že bude ešte poriadne drahá. To je realita. Lacné vírivky a drahý či na druhej strane žiadny servis.

 

Všetko začína už inštaláciou vírivky. Svetoznámy a kvalitný výrobcovia, či díleri, ktorích v jednotlivých krajinách zastupujú považujú inštaláciu, uvedenie do prevádzky, zaškolenie obsluhy, bezplatný záručný servis, kvalifikovaný pozáručný servis a dostupnosť náhradných dielov ako samozrejmosť, ako neoddeliteľnú súčasť každej vírivky, ktorá sa u nich vyrobí a predá.


Inštalácia vírivky a jej uvedenie do prevádzky či zaškolenie, to sú veci, ktoré 
musia byť urobené profesionálom.

 

Následne po inštalácii vírivky musí vystaviť revíznu správu o pripojení vírivky. A čo viac každá vírivka má svoje takzvané rodné číslo. A tak je každý predajca povinný vás zaregistrovať priamo o výrobcu v jeho servisnom centre.

 

A tým pádom si môžete byť absolútne istý, že aj keby sa niečo stalo s vaším predajcom, vy budete mať stále prístup k náhradným dielom či servisu. Tak si budete môct skutočne v pohode a pokoji užívať relax a pohodu vo vašej vírivke.

 

 

virivka vector