Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


Úvod » Referencie starostlivosti o vodu

Referencie na starostlivosť o vodu

 

Vírivka vo wellness a starostlivosť o vodu SpaBalancer

Pozdravujem všetkých priaznivcov wellness. Začiatkom roka 2016 sme spolu s manželkou otvorili malé rodinné wellness v okrese Stará Ľubovňa. Na začiatku sa všetko čo sa týka úpravy vody vo vírivke zdalo veľmi jednoduché až do okamihu, keď sme si všimli že voda vo vírivke je mútna.

Na dezinfekciu a úpravu vody sme používali chlórové tablety , ktoré sme museli neustále kontrolovať a dokladať do skimmera filtrácie. Aj keď namerane hodnoty chlóru vo vode boli v správnych hodnotách, voda po týždni bola mútna, strašne penila a začínala páchnuť.


Používali sme
aj prípravok na zníženie penenia vody, ale vôbec to nepomáhalo.

 

Samozrejme sme ešte tri krát denne vyrovnávali hladinu PH vo vode. Takže ďalší prípravok a s tým aj náklady. Neskôr sme sa dozvedeli o brómových tabletách, ktoré sme tiež podobným postupom vyskúšali, ale výsledok bol ešte horší. Vodu vo vírivke sme museli meniť každý tretí deň!

Veľmi nás to trápilo a preto som večer čo večer hľadal niečo nové na internete, až kým som neklikol na stránku WWW.VIRIVKYSAUNYBAZENY.SKkde som sa dozvedel o novom produkte SpaBalancer a SpaBalancer ultrashock.


Všetko je podrobne opísané vo vzdelávacom e-booku ,,3 tajomstvá skutočne čistej a zdravej vody vo vírivkách, swim spa a bazénoch", ktorý je na tejto stránke zadarmo prístupný a ktorý som si ihneď stiahol a uložil do môjho PC.

Po prečítaní celého e-booku, ktorý je skutočne dobrý, má 20 strán hodnotných a užitočných informácií som bol nadšený, ale v duchu som neveril, že to môže tak jednoducho fungovať. Preto som vytočil číslo ktoré bolo na stránke pod kontaktom PORADENSTVO ZADARMO - VOLAJTE +421 908 722 270.

Po dlhšom telefonáte s pánom Tančinom, ktorý je majiteľom stránky, som pomaly začal veriť, že
produkt Spa Balancer s kombináciou Spa Balancer Ultrashock dokáže vodu vo vírivke udržať krištáľovo čistú aj tri mesiace. Samozrejme to záleží od návštevnosti wellnessu, ako dlho ostane voda čistá.

Potom som si ešte raz prečítal e-book 3 tajomstvá zdravej a čistej vody, stiahnuť si ho môžete tu: TAJOMSTVÁ ZDRAVEJ VODY a následne som si objednal spomínane produkty. Dnes už sa dajú všetky prípravky objednať aj tu.

S pánom Tančinom som potom telefonoval ešte veľa krát a pretelefonovali sme veľa hodín. On bol stále ochotný a trpezlivý mi to celé znova a znova vysvetlovať. Keď dorazil balíček s produktmi do nášho wellnessu, opäť som telefonoval s pánom Tančinom a ten mi kompletný postup zopakoval ako vírivku vyčistiť, vypustiť a znovu napustiť vodou, do ktorej sme už postupne ale presne dávkovali Spa Balancer ultrashock a následne Spa Balancer. V podstate sme to celé urobili spolu po telefóne.

Vodu vo vírivke sme každý deň sledovali a pridávali sme potrebné produkty. Nechcelo sa mi veriť, keď po troch týždňoch bola voda stále krásne číra a čistá. Tým že máme dosť veľkú návštevnosť nášho wellnessu, tak po štyroch týždňoch sme vodu z princípu vymenili, veď pri používaniu chlórových tabletiek sme vodu menili každé 2 či 3 dni.

Mesiac pri našej návštevnosti, je len pre ilustráciu asi toľko, ako keď budete mať doma vo vírivke vodu celý rok. A to viem, že sa pri chlórových alebo brómových tabletách nikdy nepodarí. Bežne sa musí voda meniť 4 krát za rok. Teraz už viem, že s prostriedkami SpaBalancer stačí raz za rok.

Musím podotknúť že komunikácia s pánom Tančinom bola vždy na vysokej úrovni, vďaka jeho vedomostiam ale hlavne vďaka jeho ľudskosti. Všetko čo povedal ohľadom SpaBalanceru a Ultrashocku bola pravda, produkty pracujú presne ako to popisuje v spomínanom článku.

Aj keď sú tieto produkty cenovo drahšie oproti chlórovým alebo brómovým tabletám, určite by som SpaBalancer ponúkol každému, kto má podobne problémy s úpravou vody vo vírivke. Ušetríte tým veľmi veľa času s výmenou a čistením vírivky, náklady na vodné a stočné a energiu naohrev vody vo vírivke. Veď nakoniec čas sú peniaze.

 

S pozdravom

Wellness Masvital

Podolinec

Okres Stará Ľubovňa

Pavol Šidlovský

 

Za referenciu srdečne ďakujeme!

Referenciu takisto nájdete na našom ďalšom webe: http://www.virivkysaunybazeny.sk v časti referencie.

 

 

Vírivka a starostlivosť o vodu SpaBalancer

 

Dobrý deň prajem všetkým, moje meno je Miroslav Nitray. Pochádzam z mesta Pezinok a chcem sa s vami podeliť o skúsenosť s prípravkami SpaBalancer. V prvom rade musím vyzdvihnúť ich distribútora, tu u nás na Slovensku, pána Ing.Tančina.

 

Veľmi ochotne mi podrobne vysvetlil ako sa starať o vodu v mojej staršej vírivke. Mimochodom volal som mu v nedeľu večer a nemal najmenší problém venovať sa mi. Pomocou výrobkov SpaBalancer mi pomohol odstrániť nielen nepríjemný zápach vody zapríčinený znečistenými trubkami v samotnom systéme vírivky, ale dokonca mi výrobkami SpaBalancer vyriešil otázku kvalitnej bezchlórovej chémie.

Vodu mám veľmi príjemnú na dotyk, je krištáľovo čistá a dokonca vonia čistotou. Preto vám, ktorí uvažujete nad kvalitnou bezchlórovou chémiou, vrelo odporúčam tento produkt. Po podrobnej a odbornej konzultácii s pánom Ing. Tančínom ani nemôžete urobiť inak. Jeho osemnásťročné skúsenosti v tejto oblasti sú evidentne poznať pri rozhovore s ním.

Takže prajem vám, aby ste sa aj vy správne rozhodli a mali tak z používania vašej vírivky či bazéna ozajstný pôžitok a relax.

S pozdravom spokojný zákazník Miroslav Nitray

 

Za referenciu srdečne ďakujeme!

Referenciu takisto nájdete na našom ďalšom webe: http://www.virivkysaunybazeny.sk v časti referencie. 

 

 

Nafukovacia vírivka a starostlivosť o vodu SpaBalancer

 

V máji 2017 sme zakúpili nafukovaciu vírivku so salinátorom a objemom vody 800 litrov v domnení, že údržba vody vo vírivke so salinátorom bude jednoduchá. Približne 1,5 týždňa nám trvalo pokiaľ sme vodu vo vírivke dostali do takého stavu, aby sme ju mohli použiť, aj keď voda nebola ešte úplne krištáľovo čistá. Pretože filtračný systém nafukovacích víriviek je slabý a salinátor nie prílišvýkonný museli sme ďalej dokupovať (mimo PH plus a PH mínus) prostriedky pre úpravu vody, ktoré sa používajú pri bazénoch, ako chlórový granulát, CA – úprava tvrdosti, prostriedok proti tvorbe rias až po vločkovač nečistôt a samozrejme vysávač do víriviek pretože filtračný systém je slabý a po použití vločkovača sa vytvárali zhluky nečistôt aj na dne vírivky.

Po mesiaci používania vírivky bola voda už čistejšia, ale aj náročnejšia na údržbu, objavil sa však ďalší problém s nepríjemným zápachom a prchaním chlóru, kyslím zápachom pri používaní a samozrejme väčším množstvom chémie dávkovanej do tak malého objemu vody. Kúpanie vo vírivke sa stávalo menej obľúbené.

Pri hľadaní informácií o produktoch do víriviek, ktoré sa delili na chlórové, kyslíkové a brómové som
narazil na stránky http://www.virivkysaunybazeny.sk/ a na stránku https://www.starostlivostovodu.sk/ a hlavne na e-book: 3. Základné tajomstvá čistej a zdravej vody. Informácie v tejto knihe rozhodli a vyskúšal som pre začiatok niektoré z prípravkov SPA BALANCER. Rozhodol som sa vypustiť vodu z vírivky a napustiť ju novou vodou, ale už s prípravkami SPA BALANCER.

 

Objednal som cez web:

SPA BALANCER – filter pre zmäkčenie vody pri napúšťaní

SPA BALANCER – Soft Water zmäkčovač vody vo fľaši

SPA BALANCER – čistič na filter

SPA BALANCER – System Flush – čistič potrubia víriviek

SPA BALANCER – Clean & Refresh čistič stien vírivky

SPA BALANCER – Ultrashock dezinfekcia

 

Hneď po objednaní produktov ma kontaktoval pán Tančin, vysvetlil použitie prípravkov, odporučil dávkovanie, aj keď vírivka, ktorú máme nebola zakúpená v jeho predajni. Ďalej ma uistil, že v prípade, že budem mať ďalšie otázky, môžem ho kontaktovať, prípadne navštíviť na mieste predvádzania víriviek v Prietrži.

Vírivku sme teda vyčistili a podľa inštrukcií znova napustili vodou cez filter a spolu so zmäkčovačom vody, upravili PH a dávkovali SPA BALANCER Ultrashock, samozrejme už bez použitia zabudovaného salinátora. Tretí deň po napustení sme mohli vírivku používať. Voda tyrkysovo zelenkavá, priehľadná krásne až na dno (steny vírivky sú biele), bez žiadneho zápachu chlóru, príjemne mäkká, príjemná až tak, že sme nemuseli používať ani sprchu po kúpaní.

Pokožka nás po chlóre svrbela, v tomto prípade pri použití SPA BALANCERA Ultrashocku to bolo veľmi príjemné bez svrbenia.

Z dávkovania chémie, ktorú som používal pri prvom napustené som ešte využíval vločkovač nečistôt (všetku inú chémiu som posunul známemu do bazéna), ale aj tento prípravok som do týždňa zamenil za:

SPA BALANCER – starostlivosť o vodu a dokúpil ešte SPA BALANCER odpeňovač.
SPA BALANCER – starostlivosť o vodu: vodu krásne dočistí do úplne bledunko tyrkysovozelenkavej farby, keď som po prvom dávkovaní a 12 hodinách filtrácie odokryl vírivku, neveril som vlastným očiam. Tak čistú vodu sme od kúpy vírivky ešte nemali.

Od druhého napustenia vírivky ubehli 2 mesiace, používame ju cca 2 – 4 krát týždenne 2
osoby a voda je stále priehľadná, čistá tyrkysovo zelenkavá a bez zápachu chlóru a aj bez zápachu gumy zo stien vírivky (ten sa objavoval pri používaní chlóru).

SPA BALANCER – Ultrashock: - dávkujem ½ množstvo z týždennej dávky po každom použití vírivky (tak, ako by som používal salinátor a aj preto, že vírivka je po celý deň na priamom slnku a množstvo Ultrashocku vplyvom slnečného žiarenia rýchlo klesá, podobne ako to bolo pri chlórovej dezinfekcii) a samozrejme 1 x týždenne dávku podľa návodu pre 800 litrov vody

SPA BALANCER – starostlivosť o vodu:

- dávkujem 1 x za týždeň tak ako je uvedené v návode pre 800 litrov vody vo vírivke


Ďalej ešte používam SPA BALANCER čistič na filter

- 100 ml na 10 litrov vody, zamiešané cca 2 týždne, pre vyčistenie kartušových filtrov na 12 hodín,

- filter následne ešte ponorím na 12 hodín do 10l  roztoku vody a 100 ml Ultrashocku a vystriekam

hadicou.

SPA BALANCER – odpeňovač

- používame už oveľa menej, pretože voda je čistá a nemá priestor na tvorbu peny z nejakých nám

neviditeľných nečistôt. Hodnotu PH a celkovú tvrdosť samozrejme sledujem aj naďalej, ale tým, že

voda je čistá a stabilná tieto hodnoty už kolíšu tiež veľmi málo.

Po 2 mesiacoch používania prípravkov  SPA BALANCER vo vírivke som veľmi spokojný so stavom vody vo vírivke a teda aj s výrobkami SPA BALANCER a verím tomu, že s týmito prípravkami je možné vodu vo vírivke udržať čistú a príjemnú po dlhú dobu aj v profesionálnych vírivkách. A o ochote pána Tančina poradiť, aj keď sa jedná len o nafukovaciu vírivku, ešte aj zakúpenú u inej firmy ani nehovorím. Ľutujem len, že som všetky tieto informácie nemal pred kúpou vírivky, nemusel som kupovať vírivku so salinátorom, ktorý už ani nepoužívam.

Niekto si možno povie, že radšej vodu po mesiaci vypustí a napustí novú (hlavne teda tí čo majú zakúpené nafukovacie vírivky), mne však výrobky SPA BALANCER za to stoja, pretože prídem domov, odkryjem vírivku a viem, že vírivku môžem používať. A tiež nemusím vodu meniť, čistiť vírivku a vodu upravovať cca týždeň tak aby som ju mohol spokojne a bez starostí používať. A možno práve v čase výmeny vody a čistenia premešká niekto pekné počasie a pod. So SPA BALANCEROM viem, že dnes večer môžem použiť vírivku.

Ďakujem pánovi Tančinovi za ochotu a prajem veľa spokojných zákazníkov

Ing. Ľuboš Matušík

 

 

Za referenciu srdečne ďakujeme! 

Referenciu takisto nájdete na našom ďalšom webe: http://www.virivkysaunybazeny.sk v časti referencie.

 

Pomáhame aj v ČR - vírivka a starostlivosť o vodu SpaBalancer  

Je tomu již více než dva roky, co jsme si pořídili vířivku. Nadšení a spokojenost záhy vystřídaly velké starosti o údržbu vody ve vířivce.


Vyzkoušeli jsme řadu přípravků pro úpravu vody, ale vše bylo marné. Samotný renomovaný
výrobce nám nedokázal poradit.


Výrobky na bázi kyslíku, chloru nefungovaly. Každé použití znamenalo zdravotní problémy – záněty
očí, kožní vyrážka. Vzhledem k vysoké pořizovací ceně vířivky jsme se jí nechtěli vzdát a pátrali dál.

Sedl jsem tedy k internetu a pátral.  Po přečtení několika recenzí jsem oslovil p. Ing. M. Tančina. Jeho zkušenosti a rady mi daly určitou naději. Zpočátku jsem měl mírné obavy z pořizovací ceny výrobků SpaBalancer, ale záhy jsem se sám přesvědčil o jejich vynikajícím účinku.


Při čištění vany – potrubí, filtrů… jsem postupoval podle jeho rad.  Veškeré zdravotní problémy jsou
pryč a my si opět můžeme vychutnávat zaslouženou relaxaci.


Tímto bych chtěl p. Ing. M. Tančinovi poděkovat za ochotu a přístup, rychlost jednání, veškeré
konzultace a rady. DÍKY.

Výrobky SpaBalancer mohu jen doporučit.


Spokojený zákazník M. Myška
Česká republika

 

Za referenciu srdečne ďakujeme!


Referenciu takisto nájdete na našom ďalšom webe: http://www.virivkysaunybazeny.sk v časti 
referencie.

 

 

 

Starostlivosť o vodu v nafukovacej vírivke

 

 

V decembri 2017 som zakúpil nafukovaciu vírivku, objem vody 800 litrov - so salinátorom.
Nemenovaný predajca ma pri jej kúpe informoval, že údržba vody vo vírivke vybavenej salinátorom bude jednoduchá, pred napustením vodou stačí do vane vírivky nasypať soľ cca 2 kg na 800 litrov vody (25 kg vrece soli pribalil k nákupu) a spustiť prevádzku vírivky.

Som z toho typu ľudí, ktorí pred spustením vírivky do prevádzky okrem iných možností hľadali
informácie aj na internete.

Tam som našiel stránky
http://www.virivkysaunybazeny.sk/ a https://www.starostlivostovodu.sk/, ktoré ma už na prvý pohľad zaujali svojim obsahom k danej téme.

E-mail poštou som sa následne kontaktoval s Ing. Miroslavom Tančinom. Postupne naša komunikácia vyústila až k mojej návšteve v jeho firme. Pán Tančin mi podrobne vysvetlil použitie prípravkov Spa Balancer, odporučil dávkovanie, aj keď vírivka, ktorú máme, nebola zakúpená v jeho predajni.

Po takto získaných informáciách som si niektoré z prípravkov Spa Balancer priamo pri tejto návšteve zakúpil.  Dňa 27.apríla 2018 som novú nafukovaciu virivku zložil, podľa odporúčania prepláchol prípravkom Spa Balancer - System Flush, napustil studničnou vodou a postupne pridával ďalšie prípravky Spa Balancer podľa odporúčania.

Na tretí deň sme začali vírivku používať, dve dospelé osoby najmenej 5x krát v týždni pri permanentnom ošetrovaní filtra a vody vo vírivke podľa odporúčania Ing. Miroslava Tančina.

Voda vo vírivke bola takto udržovaná a používaná celé tri mesiace až do 22. júla 2018, čistá, bez zápachu. Po troch mesiacoch som vodu vymenil, aj keď to vôbec nebolo nutné. Škoda, že som všetky tieto informácie nemal pred kúpou vírivky, nemusel som kupovať typ vírivky so salinátorom, ktorý nepoužívam. K tomu poznámka – nafukovacia vírivka je položená na drevenej terase v okrasnej záhrade, používaná hlavne večer. Teplota ohrevu vody vo virivke je nastavená na 35 * C.

Doterajšie skúsenosti s používaním prípravkov Spa Balancer pri prevádzke nafukovacej vírivky, ale hlavne prístup Ing. Miroslava Tančina ku mne ako zákazníkovi ma oprávňujú odporučiť každému kto sa chce vyhnúť problémom s prevádzkovaním nie len nafukovacej vírivky, obrátiť sa priamo na pána Tančina s plnou dôverou.


Ďakujem Ing. Miloslavovi Tančinovi za doterajšiu ochotu poradiť v danej oblasti a prajem veľa spokojných zákazníkov.

Ján Vrábel
Križovany nad Dudváhom

 

Za referenciu srdečne ďakujeme!

  

Referenciu takisto nájdete na našom ďalšom webe: http://www.virivkysaunybazeny.sk v časti referencie.

 

 

 

Bezchlórová starostlivosť o vodu - SpaBalancer

  

Dobry deň vážený pán inžinier Tančin,

napriek tomu, že som vírivku nekupoval u Vás, Váš prístup bol absolútne nadštandardný, všetko mi bolo podrobne vysvetlené.

Prakticky ste ma zaškolili, ako vírivku udržiavať.

Keď som následne nakúpil Vami odporúčanú bezchlórovú chémiu na starostlivosť o vodu
- systém SpaBalancer, starostlivosť o vodu v mojej vírivke sa stala úplne jednoduchou.

Všetko funguje tak, ako ste mi vopred vysvetlili.

Produkty SpaBalancer sú vynikajúce a jednoznačne ich odporúčam.


Hlavne ich, ale odporúčam zakúpiť u Vás, pretože Vami poskytovaný servis je niečo, čo zákazníci nikde inde nedostanú.


Ešte raz ďakujem.

 

S pozdravom

AKAVA Group s.r.o.

Mgr. Marek Toman, MBA

0903 269 512

 

Za referenciu srdečne ďakujeme!

 

Referenciu takisto nájdete na našom ďalšom webe: http://www.virivkysaunybazeny.sk v časti referencie.

 

 

 

 

Práve nám uplynul rok od kúpy infrasauny Clearlight a vírivky Marquis - model "The Resort" .

Poviem pravdu, že naša pôvodná predstava o novej investícií bola asi niekde na polovici 
nakoniec investovaných peňazí. Ale to bola len naša predstava z dovtedy nám dostupných informácií.

Pán Tančín nám všetko vysvetlil a doporučil  kúpu vyššej rady ako bol náš počiatočný plán . 

A práve teraz, po roku, mu za to veľmi pekne ďakujeme. 

Jeho porekadlo o lacných veciach naozaj platí a má opodstatnenie.  (Asi nie sme sami, ktorí vedia o čom je reč.) 

Celý rok sme prežili ako rodina krásne chvíle s našimi deťmi, rodičmi a priateľmi  aj vďaka vhodnému typu sauny a vírivky, ktoré sú presne podľa našich požiadaviek, a čo je hlavné aj bez veľkej údržby a starostlivosti o vodu. 

Naozaj sa to nedá porovnať s nafukovacím bazénom, pri ktorom sme začínali. 

Skrátka sme veľmi spokojní. 

A práve z tohto dôvodu samostatná kapitola chvály patrí prostriedkom SPA BALANCERU
na starostlivosť o vodu vo vírivkách, vďaka ktorým sme vodu vypustili až po roku. 

Voda vo vírivke bola v perfektnom stave ešte aj pri vypúšťaní. 

Celý postup výmeny vody vo vírivke a vyčistenia vírivky nám tak isto odporučil p.Tančin.  
Teraz je už nová voda napustená a zohriata. 

My sa zas tešíme na ďalšie krásne chvíle oddychu a relaxu v pohodlí domova.

Treba však podotknúť aj jednu podstatnú vec, prostriedky Spa balancer sme dávkovali 
pravidelne a presne podľa inštrukcií p. Tančina. 

Boli sme nad mieru  spokojní aj s jeho telefonickými radami. 
V prípade, že p. Tančin bol nedostupný, vždy mi následne zavolal a poradil.

Na koniec zostáva len dodať, že to bola správna voľba spolupracovať s firmou p. Tančína.

S pozdravom a prianím pekného dňa.

Ľuboš Motolík s rodinou.

V Ivanke pri Dunaji,dňa : 10.11.2017

 

Za referenciu srdečne ďakujeme!

 

Referenciu takisto nájdete na našom ďalšom webe: http://www.virivkysaunybazeny.sk v časti referencie.