Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk


Úvod » O swim spa

O swim spa - vírivka s protiprúdom

 

 

 

 

 

SWIM SPA je super vynález. Áno, SWIM SPA vám naozaj umožní nerušené hodiny  a kilometre plávania v pohodlí domova, ale po tomto výkone si s ním môžete užívať aj relaxácie, kvalitnej hydromasáže a nekonečného množstva zábavy.

 

A to stále nie je všetko. Vo vašom SWIM SPA bazéne môžete mať veslársky trenažér a posilňovať telo a do sýtosti si užívať aj iných športov a aktivít vo vode. Aquaaerobics, stretching, aquafitness, aquagym, aquabike, aquajump, aquatreadmill a mnoho ďaľších.

 

Kam si môžete umiestniť vaše nové SWIM SPA?
SWIM SPA si môžete položiť na záhradu, na terasu, na plochú strechu alebo aj do interiéru vášho domu. SWIM SPA môže byť voľne stojace, polo zapustené či úplne zapustené do terénu.

 

Spoľahnite sa, že s kvalitným SWIM SPA si určite užijete veľa športu, relaxu i zábavy a to všetko s minimálnymi prevádzkovými nákladmi!

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270 alebo na info@virivky-swimspa.sk!