Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


Úvod » O starostlivosti o vodu

O starostlivosti o vodu

 

Čo sa týka starostlivosti o vodu vo vírivkách, swim spa či swim exercise, tak v zásade existujú dve možnosti. Prípravky do víriviek, swim spa alebo swim exercise sú buď na báze chlóru, brómu, aktívneho kyslíka a podobne. Prvou je chlórová starostlivosť o vodu a druhou možnosťou  je bezchlórová starostlivosť o vodu.
 

Okrem chemických prípravkov sú nám v starostlivosti o vodu veľmi nápomocné aj kvalitné ozonátory či lampy UV. V prípade ozonátorov je podstatný a veľmi doležitý fakt, aby disponoval kvalitným injektorom, teda dávkovačom ozónu. Takisto je dôležitá dostatočná zmiešavacia komora, ktorá je uložená ďaleko od vstupu vody vo vírivke swim spa či swim exercise. Inak nám viac škodia, ako pomáhajú. Na to si dávajte pozor.

Čistá voda vo vírivke, swim spa alebo swim exercise bez chemikálií

Skvelou náhradou k vyššie uvedeným prostriedkom je tzv. bezchlórová chémia alebo inak nazvané bezchlórová starostlivosť o vodu vo vírivkách, swim spa a swim exercise. Môžete povedať, že do tejto kategórie môžeme zaradiť aj prípravky na báze aktívneho kyslíka. Možno súhlasiť, ale aj nie.

 

Dlhšie sme uvažovali nad výberom tej správnej bezchlórovej chémie do vírivek, swim spa a swim exercise. No ako aj pri výbere ostatných produktov, tak aj teraz sme vsadili na kvalitu bez kompromisov. Vybrali sme pre vás to najlepšie, čo súčasný trh ponúka.

Dúfame, že rovnako ako my, budete spokojní s revolučným bezchlórovým prípravkom SpaBalancer na ošetrovanie vody vo vírivkách a to po každej stránke.

 

Prajeme vám veľa radosti a žiadne starosti o vodu, pri využívaní vašej vírivky, swim spa či swim execise  s revolučným prostriedkom SpaBalancer!

 

Náš e-shop s množstvom zaujímavých blogov na tému starostlivosti o vodu, nájdete tu: www.starostlivostovodu.sk

 

Tešíme sa na vašu návštevu!