Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


13. 11. 2017

Môže osvetlenie vo vírivke skutočne zlepšiť vašu náladu?

 

 

Osvetlenie môže zmeniť všetko. Poznáte to, či už idete do zle osvetleného priestoru alebo naopak von, len aby ste zistili, že slnko nesvieti, celá vaša nálada sa úplne zmení. Ale viete, že existuje celá veda o tom ako vplýva osvetlenie na naše zdravie?

Táto veda sa nazýva chromoterapia a merá vplyv farieb pri udržiavaní rovnováhy vášho tela a mysle či jej vyrovnávaní. Terapeutické prínosy víriviek Beachcomber s ich osvetlením Everlite Moodlighting, 
ktoré boli špeciálne navrhnuté spolu s týmito princípmi si určite zamilujete.

 

Pozrime sa teraz na to, ako vám farebné svetlá vo vírivkách Beachcomber pomáhajú dostať sa späť do perfektnej harmónie.

MODRÁ: Redukuje stres

Teplé modré svetlo vo vašej vírivke vytvorí pokojné prostredie, ktoré zníži stres a upokojí vašu myseľ.

 

ZELENÁ: Cesta k vnútornému kľudu

Zelená sa považuje za poskytovateľa komfortu a harmónie. Je to ďalšia farba, ktorá uvoľní vašu myseľ a pomôže vám nájsť vnútorný pokoj.

 

FIALOVÁ: Nájdite svoj zen

Odtieň neprekonateľného pokoja, fialová nielenže pomáha upokojiť a uvolňit vaše svaly, bolo tiež preukázané, že poskytuje meditatívne vlastnosti, ktoré vám pomôžu vstúpiť do hlbšieho a uvoľnenejšieho stavu.

 

RUŽOVÁ: Zaktivizujte sa

Ružová aktivuje a odstraňuje nečistoty v krvnom riečisku a dodáva mladistvú energiu. Takisto vám pomáha sa dostať do kontaktu s vašimi skutočnými pocitmi, pomáha vám nájsť sebalásku a porozumenie.

 

TYRKYSOVÁ: Cítite ospalosť?

Tento odtieň pomáha zvyšovať citlivosť a intuíciu a zvýši schopnosť upadnúť do hlbokého spánku tým, že uvoľní pocity stresu.

 

ČERVENÁ: Zvyšuje pumpovanie krvi

Predpokladá sa, že zvyšuje pulz, zvyšuje krvný tlak a zvyšuje rýchlosť dýchania. Červená tiež podporuje funkcie obehu a nervového systému.

 

BIELA: Upokojujúca regenerácia

Možno sa vám to nezdá, ale biela farba je skvelá farba, ktorá vám prináša chladné a upokojujúce prostredie počas kúpania vo vírivke Beachcomber. Kombinácia chromoterapie s pozitívnymi účinkami hydroterapie robí Beachcomber neprekonateľným miesto na dobitie bateriek, relaxáciu a udržanie vášho tela a mysle v dokonalom zdraví!