Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


23. 03. 2017

Americké vírivky MARQUIS - 3. časť

 

americke virivky Marquis

 

Americké vírivky Marquis hyčkajú vaše pocity a zmysly!

Vírivky sú vybavené tak, že zahŕňajú možnosti vnímať relaxáciu viacerými ľudskými zmyslami. Vybavenie zahŕňa audiosystém, chromoterapiu a arómaterapiu. V tomto blogu si priblížime chromoterapiu a arómaterapiu.

 

Chromoterapia ako taká je o vplyve svetla a farieb na ľudské biorytmy. Samotná terapia zahrnutá v balíku  osvetlenia Constellation™ (ide o podhladinové osvetlenie, presvetlenie vodných fontán aosvetlenie filtračnej plochy), celkovo tak presahuje rámec základného osvetlenia Aqua Ambiance™. Vy si tak vo vírivke môžete nastaviť osvetlenie vo vašej obľúbenej farbe a tak priaznivo pôsobiť na vaše vnútro. Pozrime sa teraz na to, aký majú vplyv jednotlivé farby.

Červená: životná energia
Oranžová: entuziazmus a pozitivita
Zelená: podporuje pokoj a vyrovnanosť
Fialová: je meditačná
Žltá: je radosť
Modrá: podporuje relaxáciu a vnútorný pokoj

 

Farby majú vplyv na vašu náladu a dokážu pôsobiť aj na fyzickej úrovni.

 

Čo sa arómaterapie týka, stačí vám stlačiť jedno tlačidlo pre aplikáciu vašej obľúbenej vône do vody a nechajte sa strhnúť prúdom blaženosti. Prostredníctvom čuchu môžeme arómaterapiu využívať na liečenie psychosomatických ťažkostí, na posilnenie duševnej a emocionálnej obnovy a k celkovému duševne fyzickému ozdraveniu.

 

Jestvuje veľa esencií, ktoré nám pomáhajú nájsť lepšiu rovnováhu medzi nami a svetom okolo nás. Uveďme si niekoľko vôní. Levanduľa podporuje relaxáciu, pozitívne pocity a kvalitu spánku. Na druhej strane rozmarín, citrón a mäta sú skvelé na ranné prebudenie, zvýšenie pozornosti a sústredenie mysle.

 

Majoránka a cyprus sú sprevodcovia nočného oddychu. Ruža vám prináša pokoj a vyrovnanosť. Mexická agáve podčiarkuje zmyselnosť, citronella uvoľnuje a oslobodzuje myseľ, najviac podporuje koncentráciu a kadidlo má zmierňujúce účinky a upokojí vás.

 

Vyberte si teraz svoju oázu relaxu a pohody v pohodlí domova od Marquis! - kliknite sem