Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


28. 02. 2017

Americké vírivky MARQUIS - 2. časť

 

 

V dnešnom blogu sa pozrieme na to, ako funguje čistiaci mechanizmus víriviek MARQUIS.
 

Ako už možno z nášho blogu viete, pri kúpe vírivky je dôležitá jej pohodlnosť. A teda, aby ergonómia vírivky vyhovavalo všetkým členom vašej rodiny.

 

No nemenej dôležitou súčasťou a pri kvalitných vírivkach dokonca samozrejmosťou je nenáročná údržba vody. Alebo snáď máte čas si robiť z doktorát chémie? Najkvalitnejšie americké vírivky MARQUIS sú vybavené systémom ConstantClean™. Táto jedinečná technológia je podobná ovládaniu tempomatu. Ako? Vysvetlíme:

 

Stačí jeho nastavenie na každodennú starostlivosť o vodu. Následne môžte na vodu zabudnúť až na dobu jedného mesiaca. Skvelé, však?

Najprv je použitý exkluzívny ozónový systém, ktorý si veľmi účinne poradí s tzv.nechcenými prvkami. A to až, a teraz sa podržte až 3000 krát rýchlejšie ako bežné dezinfekcie. A to preto, že ide o vysoko výkonný ozonátor s injektorom Mazzei®. Ten privádza kyslík do aktívneho ozónu mimo priestoru vírivky.Takýmto spôsobom nedochádza k úniku ozónu nad hladinu a tak je jeho používanie absolútne bezpečné.

Následne na to, prechádza voda priamym dezinfekčným systémom, ktorého súčasťou  sú integrované kazety s prírodnými materiálmi a brómom. Intenzitu ich pôsobenia je možné nastaviť individuálne podľa kvality vody. A tak je čistiaci proces perfektne personalizovaný podľa vašich potrieb, ktoré sa odvíjajú od kvality vody v mieste, kde žijete.

Celý proces čistenia vody prebieha bezpečne, bez nepríjemného zápachu a podráždení kože. Vírivka je veľmi inteligentná a pomocou softwaru SmartClean™, ktorý zaznamenáva, kedy bola vírivka použitá sa automaticky spustí celý filtračný cyklus.

 

Takisto máte možnosť nastavenia filtračných cyklov podľa toho ako často je vami vírivka používaná.

 

Nemôžme zabudnúť ani na výnimočný Vortex skimmer systém, ktorý filtruje všetku vodu vo vírivke z dna denne neuveriteľných 60 - 160 krát v závislosti od daného modelu. A tak sa vám výrazne znižuje potreba čistenia povrchu vírivky.

 

Proces čistenia vody v americkej vírivke Marquis

1. Povrchové nečistoty sú zachytávané pomocou Skimmer Vortex systému. Ide napríklad o telové oleje, pleťové vody, make up. A sú následné zachytavané vo filtračných kartušiach.

2. Voda je čerpaná z priestoru pre nohy prostredníctvom bezpečného sania.

3. Vďaka nútenému obehu vody smerom nahor všetky usadeniny na dne musia prejsť filtrami a tak príde k premiešaniu, recirkulácii a filtrovaniu vody i z priestoru dna. Takto sa môže prefiltrovať až neuveriteľných 91 000 l vody za jeden deň. 

4. Filtrovaná voda smeruje do primárnej vývevy.

5. Voda je cez system Highflow vedená až do tepelného telesa.

6. Ozonátor s injektormi Mazzei® privádza kyslík do aktívneho ozónu mimo priestor vírivky.

7. Baktérie či iné nečistoty sú pomocou oxidácie zlikvidované a ozón sa mení späť na kyslík.

americké vírivky marquis

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270 alebo na info@virivky-swimspa.sk!