Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


10. 02. 2017

Americké vírivky MARQUIS - 1. časť

 

americke virivky Marquis

 

Americké vírivky MARQUIS sú špičkou na trhu s vírivkami. Vďaka nim dostanete dokonalú masáž a prinesú do vašej domácnosti miesto zaslúženého relaxu. Tieto americké vírivky disponujú všetkým potrebným pre váš neopakovateľný relax a dokonalú masáž v jednom výkonnom, spoľahlivom a čo viac nádhernom balení.

Vďaka svojej vysoko kvalitnej izolácií sú ideálne ako vonkajšie vírivky do vašej záhrady. Ich kvalitná izolácia je len plus aj v prípade, že sa rozhodnete vírivku využívať v interiéri.

 

 

H.O.T. ZONE - VYSOKÝ TERAPEUTICKÝ VÝKON AMERICKÝCH VÍRIVIEK MARQUIS

Jedinečnú a dokonalú liečbu vo vírivke MARQUIS vám zaistí s maximálnym možným efektom práve tento jedinečný a patentovaný systém masáže. Presne vypočítaný prietok vody v týchto vírivkách, ide od čerpadiel cez špeciálne upravené hadice a patentované trysky až k špecifickej zónovej regulácií, teda H.O.T. ZONE.

Vy sami si podľa svojich potrieb prispôsobíte intenzitu prietoku vody z trysiek do vírivky. A tak si môžete individuálne prispôsobiť masáž podľa vašej citlivosti a konkrétnej masírovanej oblasti vášho tela. S týmto systémom v amerických vírivkách MARQUIS tak dosiahnete len ten najlepší cielený relaxačný, masážny a hydroterapeutický systém, aký je v súčastnosti možný.

 

Ide o presne regulovateľný prietok vody na tryskách vírivky a ich výkon je smerovaný postupne na krk a ramená, ďalej pokračuje na hrudnú a bedrovú časť a končí na nohách a chodidlách, kde si môžete dopriať dokonalú reflexnú masáž. A tak si môžete užiť tú najlepšiu a nezabudnuteľnú masáž, lepšiu ako od živého maséra.

H.O.T. SEAT AMERICKÝCH VÍRIVIEK MARQUIS

V exklúzivnej kolekcii víriviek MARQUIS z radu Signature nájdete niečo navyše. Ide o miesto, ktoré voláme H.O.T. SEAT a zabezpečí Vám maximálny hydroterapeutický prínos.

 

 

americke virivky Marquis

 

MICROSILK V AMERICKÝCH VÍRIVKÁCH MARQUIS

Tie vírivky, ktoré disponujú microsilkom sa nazývajú aj oáza mladosti. Ide o revolučný systém starostlivosti o vodu, je to tzv. omladzovacia terapia vo vírivke. Je všeobecne nazývaná prameňom mladosti. Pomáha k tomu, aby vaša pleť vyzerala svieža a vy ste sa tak cítili mladší.

Umiestnenie tejto jedinečnej technológie práve do víriviek je skvelým riešením pre jeho aplikáciu. Microsilk pôsobi na kožu do hĺbky a ľahko dokáže odstrániť z pokožky nečistoty a omladzovať ju.
 

Vďaka vysoko kvalitnej a účinnej filtrácií a prepracovanému odstraňovaniu týchto nečistôt z vody, môžeme zaistiť jeho plnohodnotné využitie. Čistota a kvalita vody tak zostáva na vysokej úrovni a je pripravená pre ďalšie používanie.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270 alebo na info@virivky-swimspa.sk!