Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


12. 06. 2017

Aký je rozdiel medzi akrylátovou vírivkou a rotačne tvarovanou vírivkou?

 

Pri hľadaní tej správnej vírivky pre vás ste sa určite stretli s tým, že existujú nafukovacie vírivky, akrylátové vírivky či rotačne tvarované vírivky.

 

Z nášho pohľadu sa tými nafukovacími ani netreba zaoberať či už z hľadiska použitých materiálov, starostlivosti o vodu či v neposlednom rade tak dôležitej kvality hydromasáže.

 

Preto sa v tomto blogu pozrieme na to, aký je rozdiel medzi vírivkou akrylátovou a rotačne tvarovanou, ktorá sa v zahraničí teší veľkej obľube a je skvelou náhradou vírivky akrylátovej.

 

Aký je teda medzi nimi rozdiel?

 

akrylatova virivka, americka virivka, vonkajsia virivka, exterierova virivka, ludia vo virivke

Aká je akrylátová vírivka?

Akryl je syntetický alebo umelý plastový materiál a je tradične používaný pri výrobe víriviek. Akrylatové vírivky sú typicky konštruované z niekoľkých vrstiev, vrátane akrylovej škrupiny a vystuženia zo sklenených vlákien. Akryl je zahrievaný a nasávaný do formy prostredníctvom procesu, ktoré sa nazýva vákuové tvárnenie a dáva vírivke jej tvar. Výsledkom je potom tvarovaná škrupina s hladkým, lesklým vzhľadom.

 
akrylatova virivka, americka virivka, vonkajsia virivka, exterierova virivka, ludia vo virivke


Aká je rotačne tvarovaná vírivka?

Rotačné tvarovanie alebo rotačné formovanie je proces zahrievania vysokohustotného polyetylénu vo veľkej forme na rotačnej osi. Keď príde k ochladeniu plastu odoberie sa z formy a výsledkom je dutý tvar s čistým plastovým povrchom. Rotačne tvarované predmety sú tu už mnoho rokov, ale výroba vírivky týmto spôsobom je pomerne nová.

 
V našej ponuke nájdete ako akrylátové, tak aj rotačne tvarované vírivky, ktoré sme pre vás

vybrali v tom najlepšom možnom pomere CENA/KVALITA. 


Rotačne tvarované vírivky sú skvelým spôsob ako vlastniť vírivku, ak máte obmedzený rozpočet na vašu vírivku. Čo určite oceníte je aj ich jedinečný dizajn, ktorý skrášli každú záhradu a vytvorí tak nezabudnuteľnú oázu relaxu a pohody priamo u vás doma.


Čo sa týka rotačne tvarovaných víriviek, tak ako prvé vám odporúčame vírivky GARDEN BEAUTY s doživotnou zárukou a cenou, ktorá vás poteší. Pozrite si ich teraz tu.

 

V prípade akýchkoľvek otázok či záujmu o rezervovanie si termínu na skúšanie víriviek nás kontaktuje teraz na info@virivky-swimspa.sk alebo na 0908 722 270 (informujte sa aké vírivky máme aktuálne k dispozicíí na skúšanie, ak máte špeciálne záujem o rotačne tvarované vírivky)!