Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


14. 12. 2017

Čo musím vedieť skôr ako si vyberiem vírivku? Alebo 7+2 užitočné tipy ako si vybrať vírivku a neľutovať svoj výber ani po rokoch!

 

americka virivka marquis

 

Keď človek zvažuje kúpu nového auta, telefónu, notebooku alebo čohokoľvek iného, väčšinou má o týchto zariadeniach aký-taký prehľad, rozumie im, naštuduje si novinky, porovnáva dôkladne jednotlivé produkty, zisťuje si informácie, pýta sa na skúsenosti kamarátov, známych či rodiny. Pri vírivkách tomu tak častokrát nie je a to, bohužiaľ, na vlastnú škodu kupujúcich.

Väčšina ľudí nevie, že aj medzi vírivkami sú podstatné rozdiely či už v hydromasáži, ergonómii, izolácii, dostupnosti náhradných dielov a tak ďalej.


Jednoducho povedané, kúpa vírivky je INVESTÍCIA - do vlastného zdravia a relaxu! Nie je to nákup lacného bazénika z hobby marketu. Blog o tejto téme nájde tu.

 

americka virivka marquis

 
Vírivky dnes dostať vo všetkých tvaroch a veľkostiach. Akonáhle sa rozhodnete, že ste pripravený si 
jednu zaobstarať domov aj vy, je mimoriadne dôležité, aby ste sa sami seba spýtali na dôvody, prečo si ju vlastne chcete zaobstarať. Aby ste si vedeli vírivku lepšie vybrať, takisto ako si pre rôzne účely vyberáme rôzne autá či mobilné telefóny, tak je tomu aj u víriviek.

 

 

Hľadáte vírivku na hydromasáž, ktorú budete využívať len vy a váš partner? Hľadáte vírivku, ktorú budete využívať najmä počas stretnutí s priateľmi a rodinou? Chcete vírivku na relax alebo na kvalitnú hydromasáž? Koľko ľudí ju bude využívať? Je dôležité si ujasniť tieto dôvody a poradiť sa o nich s predajcom, aby vám vedel správne pômocť s vaším výberom, ktorý nebudete ľutovať ani po rokoch.

 

Teraz sa možno pýtate a čo miesto, kam tú vírivku umiestnim? Hovoríte si, najprv si to premyslím, všetko pripravím a potom sa už len s predajcom poradím, ktorá vírivka mi tam bude pasovať. Je  však potrebné si uvedomiť, že si tak značne obmedzíte možnosť výberu vírivky už na začiatku.

 

Najprv si vyberte vírivku alebo aspoň modelový rad či značku, ktorej ergonómia a hydromasážny systém vám pasujú najlepšie a potom sa pozrite na priestorové možnosti a podľa toho vyberajte vírivku. Nie je nič horšie ako zistenie, že miesto, ktoré ste pripravili, je pre vašu vysnívanú vírivku nevhodné, ale na druhej strane sa to dalo riešiť a všetko by bolo v poriadku. Lenže keď už je raz miesto pripravené, bude vám ľúto ho meniť kvôli finančným prostriedkom, ktoré ste na to vynaložili a takisto aj času, ktorý vám táto príprava zabrala. Preto najprv vyberáme vírivku a potom miesto.

kanadska virivka Beachcomber

 

Každú vírivku z našej ponuky môžete umiestniť do interiéru aj do exteriéru. Výber je potom úplne na vás, ale my osobne sme za celoročné využívanie vírivky na dvore alebo terase. Máločo sa vyrovná pohľadu z vírivky na nočnú oblohu a takisto vnútri či v lete si vírivku tak neužijete, keďže ideálna teplota pre účinky hydromasáže je aspoň 36,5 °C, ideálne 38,5 °C. Každá vírivka sa dá potom vyhriať až do teploty 40 °C. A čo viac, v zime si ešte navyše užijete skvelý sauna efekt!

 

americka virivka marquis detail

 

Pozrime sa teraz na to, ktoré dôležité atribúty by ste mali vziať do úvahy pri kúpe vírivky. Sú nimi:

- termokryt vírivky a tepelná izolácia vírivky - 6 vecí, ktoré by ste mali vedieť o termokrytoch víriviek si prečítajte tu
- spotreba energie vírivky
- ergonómia, teda pohodlie vo vírivke
- kvalita a regulovateľnosť hydromasáže

 

Posledné dva body si najlepšie otestujete tak, že si vírivku vyskúšate. U nás máte k dispozícií celoročne 6-8 modelov napustených víriviek od rôznych výrobcov na skúšanie, stačí si rezervovať termín na 0908 722 270. Je to zadarmo a nezáväzné.

Viac o týchto jednotlivých atribútoch, ktoré treba skúmať pri kúpe vírivky, si prečítajte tu.

Takisto je dôležité neopomenúť ani dostupnosť náhradných dielov na vírivky a servis víriviek v prípade potreby. Svetoznámi a kvalitní výrobcovia ako napríklad MARQUIS, BEACHCOMBER, ktorých história má niekoľko desaťročí, vám poskytnú náhradné diely na vírivky, ktoré sú aj 20 - 30 rokov staré. Viac sa o tejto problematike si prečítajte tu.

 


 

Vírivka to nie je len hydromasáž, je to kompletné terapeutické zariadenie priamo u vás doma, ktoré pomáha s množstvom zdravotných problémov a možnosť arómaterapie a chromoterapie spolu s revolučným MicroSilkom z nej robia doslova prameň mladosti a skutočnú oázu RELAXU A POHODY V POHODLÍ DOMOVA.

 

 

Priveľa informácií? Radi vám pomôže s výberom tej správnej vírivky pre vás a na
vás necháme RELAX A POHODU V POHODLÍ DOMOVA. Kontaktujte nás  na 0908 722 270!