Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


28. 06. 2017

Vírivka a unavené nohy

 

 

Vírivka je skvelý pomocník, ak vás často trápia boľavé a unavené nohy. Ponorte sa do teplej vody vo vašej vírivky po dlhom a náročnom dni v práci a užívajte si chvíle relaxu, ktoré si zaslúžite.

 

Teplá voda má schopnosť pomôcť upokojiť vaše unavené svaly na nohách a znížiť opuchyz nekonečných hodín státia či chodenia v nepohodlnej obuve.

 

Viete, že v nohách máme viac ako 200 000 nervov, ktoré nám pomáhajú pri chôdzi a riadenom pohybe? V skutočnosti sú práve nohy tým miestom, kde na štvorcový centimeter, nájdete viac nervových zakončení ako kdekoľvek inde na tele.

 

Po dlhom dni v práci sa vám niekedy nemusí chcieť prezliecť do plaviek a ponoriť celé telo do vírivky. Jednoduchým riešením preto je, ponoriť do vírivky len vaše nohy.

 

rodina vo virivke, americka virivka, vonkajsia virivka, exterierova virivka

 

Nervy sú dôležitou súčasťou mechanizmu spätnej väzby nášho tela. Preto stimulácia nervov na nohách pomáha uvoľniť a zmierniť akýkoľvek stres vytvorený v iných častiach tela, kde sa tieto tisíce nervov spájajú. Výzkum zistil, že masáž nôh, ktorá trvá len 5 minút, má úžasnú schopnosť vás zrelaxovať a znížiť vaše napätie.

Simulácia nervov pomocou reflexnej masáže nôh poháňanej tryskami vašej vírivky môžete zlepšiť vašu celkovú pohodu a náladu.


Ak máte akékoľvek otázky kontaktujte nás na info@virivky-swimspa.sk alebo na 0908 722 270!