Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


06. 07. 2017

Vírivka a jóga

 

 

Počuli ste už o jednom z najnovších trendov v relaxácií vo vírivke? Ide o jógu vo vírivke!

 

Ako už asi dobre viete, terapia horúcou vodou má množstvo výhod, vedie napríklad k zmierneniu bolesti svalov, zvýšeniu prietoku krvi a zníženiu stresu.

 

A prečo tieto výhody nerozšíriť? Môžete zvýšiť rýchlosť obnovenia z chronickej bolesti a únavy tým, že si pridáte cvičenie jógy k vášmu relaxu vo vírivke.

 

Ako asi viete, existuje veľa sedacích pozícií, ktoré sa zameriavajú na nohy a ramená, na uvolnenie napätých svalov chrbta a krku. Cvičením jógy vo vašej vírivke, môžete znížiť bolesti svalov pomocou teplej vody, počas cvičenia.

 

Vztlak horúcej vody vám pomáha zmierniť tlak spojený s telesnou hmotnosťou, čo vám umožní jemne premiestniť vaše kĺby bez toho, aby ste nadmerne namáhali vaše telo.

 

Jóga vo vírivke je tak skvelým doplnkom cvičenia jógy na suchu. Pridaním vírivky si tak vychutnáte všetky výhody jógy, súkromie a benefity teplej vody či jemnej masáže. Neznie to skvelo?

 

Pozrite si teraz video tu!

 

Ďalšie pozície nájdete aj tu. Veľa zaujimavých videií nájdete tu http://tubyoga.com/.