Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


21. 01. 2017

Servis víriviek všetkých značiek

 

servis viriviek vsetkych znaciek

 

S narastajúcim dopytom sme sa rozhodli rozšíriť naše služby na servis víriviek všetkých značiek a ich modelov.

Tento fakt nás priviedol k rozhodnutiu, rozšíriť naše služby o servis víriviek, ktoré sa predávajú hlavne na Slovensku, v Čechách, Poľsku, Maďarsku či v Rakúsku.

Pretože robíme servis víriviek všetkých značiek, môžete sa na nás s dôverou obrátiť aj vtedy, keď ide o servis vírivky z ktorejkoľvek krajiny.

 

Vaše požiadavky na servis víriviek nám zadávajte na info@virivky-swimspa.sk alebo 0908 722 270!

 

Kvôli tomu, aby sme vám vedeli čo najrýchlejšie a najlepšie pomôcť, uveďte vo svojej požiadavke na servis nasledujúce informácie:
- značku vírivky
- model vírivky
- čo najpresnejší opis poruchy vašej vírivky
- vaše telefónne číslo

 

Niekedy sa dá porucha vyriešiť aj telefonicky alebo mailom, a čo viac servis víriviek po telefóne alebo mailom je u nás bezplatný.

 

Môžete si byť istí, že všetky naše služby, či už je to poradenstvo pri výbere vírivky, predaj víriviek, doprava vírivky až ku vám domov, inštalácia vírivky, uvedenie vírivky do prevádzky, zaškolenie k prevádzke a údržbe vírivky, zaškolenie k starostlivosti o vodu vo vírivke, ale aj záručný a pozáručný servis vašej vírivky a rovnako aj servis víriviek všetkých značiek a modelov u nás nezakúpených robíme a budeme robiť vždy k vašej maximálnej spokojnosti.