Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


05. 03. 2018

Poznáte 1 zaručený a neprekonateľný tip ako sa zbaviť stresu raz a navždy?

 

zena vo virivke

 

Keď ste si už položili otázku, ako sa zbaviť stresu, znamená to, že ste na dobrej ceste. Aktívne hľadáte riešenie problému, ktorý nás v tejto čoraz rýchlejšej dobe trápi veľmi často. Stáva sa z neho popredný zdravotný problém. Odhadom asi 75 - 90 percent návštev u všeobecných lekárov súviselo so stresom (Paul J. Rosch, M.D., F.A.C.P., 1991).

 

Zamestnanie je hlavným zdrojom stresu u dospelých, ale čo je ešte horšie, je skutočnosť, že úroveň stresu rastie aj u teenagerov, vysokoškolákov či starších ľudí. Stres má jednoducho už skoro každý a neostáva nám nič iné, len sa s ním vyrovnať.

 

Americká psychologická asociácia nedávno priniesla zaujímavé výsledky jednej zo svojich štúdií a tvrdí, že 61 percent dospelých hovorí o tom, že ovládanie stresu je pre nich mimoriadne alebo veľmi dôležité. Ale na druhej strane len 35 percent ľudí hovorí, že majú vynikajúcu alebo veľmi dobrú prácu.Výskum takisto ukázal, že stres  je hlavnou príčinou mnohých ďalších problémov, ktoré sa týkajú zdravia.

 

V skutočnosti existuje celé množstvo emočných, fyziologických porúch, ktoré súvisia práve so stresom. A to vrátane depresie, úzkosti, infarktu, mŕtvice, hypertenzie, porúch imunitného systému, ale aj autoimunitných ochorení ako je reumatoidná artritída a roztrúsená skleróza. A čo viac, stres môže mať priame účinky na vašu pokožku, gastrointestinálny systém a môže prispieť k poruchám spánku neurologickým poruchám ako Parkinsonova choroba.

 

Okrem toho, že stres môže byť spúšťačom rôznych chorôb, takisto má aj priťažujúcu úlohu pri chorobách už existujúcich. Zdravie máme len jedno, a preto treba začať bojovať so stresom čím skôr. Pretože tak ako poznáme veľa faktorov, ktoré nám stres vytvárajú, na druhej strane máme niekoľko možností, ako ho môžeme zvládnuť lepšie, či ho dokonca poraziť úplne.

 

Ako sa teda zaručene zbavíte stresu?

 

Vírivka je skvelý pomocník a účinné riešenie tohto problému. Prinesie vám veľkú a takmer okamžitú úľavu od stresu a to zároveň pre vašu myseľ, telo aj ducha. Je to miesto, kde môžete uniknúť pred šéfom, povinnosťami, problémami či starostami, kedykoľvek to budete potrebovať.

 

Teplo vody a pulzujúce trysky vám prinesú úžasný masážny zážitok na ubolené svaly, zmiernia napätie, poskytnú maximálnu relaxáciu. Vírivka vám vytvorí priamo u vás doma oázu relaxu a pohody.

 

Vírivka vám okrem skvelých masáží môže priniesť domov množstvo ďalších relaxačných prvkov, ktoré sú takisto účinnými pomocníkmi v boji so stresom. Ide o relaxačné fontány, upokojujúcu hudbu, chromoterapiu či dokonca aromaterapiu. Stačí si vybrať to, čo perfektne zodpovedá vašim potrebám.

 

Vírivka je skvelým pomocníkom v boji so stresom a celkovo má množstvo zdravotných benefitov. Je to jednoducho skvelé miesto na relax, oddych či stretnutie s rodinou a priateľmi. A také priateľské a rodinné stretnutia tiež pozitívne vplývajú na našu náladu. Pretože harmonické vzťahy sú v živote človeka mimoriadne dôležitým elementom a ďalším skvelým pomocníkom v boji so stresom.

 

Hľadanie času pre seba a vašich blízkych sa stalo ďalšou dôležitou výzvou v tejto rýchlej dobe. Vírivka je tak miestom, ktoré vám pomôže uniknúť každodennému stresu a byť na 20 minút sám so svojimi myšlienkami a oddávať sa uvoľňujúcej hydromasáži. Len sa pozerať na hviezdy a relaxovať. Alebo v nej môžete začínať váš deň. A takisto je to skvelé miesto na zblíženie sa so svojou rodinou a priateľmi, ďaleko od rušivých vplyvov, akými sú napríklad televízor či telefón. 

 

Vyberte si vašu novú vírivku ešte dnes a vytvorte si tak doma dokonalú oázu relaxu a pohody. Pozrite si teraz vírivky v našom e-shope alebo na www.virivkysaunybazeny.sk!