Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


21. 11. 2017

Potrebujem k vírivke aj pergolu?

 

 

Možno ste aj vy pri hľadaní tej správnej vírivky pre vás natrafili na obrázky víriviek s pergolou. A tak u vás vyvstali dve základné otázky. Potrebujem ju aj ja? Aké to má výhody?

 

Keď ste sa už rozhodli, že si kúpite vírivku, tak sa určite zamýšľate aj nad tým, kde ju umiestnite, aby perfektne zapadla do vášho domu. Ak chcete, aby sa z vírivky stala skutočná hviezda vášho domu, je investícia do pergoly vec, ktorú by ste mali zvážiť.

 

Táto architektonická konštrukcia môže priniesť pôsobivý prvok do vašej záhrady. Pergola bude ústredným bodom pre celkový vizuál vašej záhrady, a tým vám môže pomôcť ukotviť priestor. Takisto umožní pridanie prírodných elementov ako napríklad popínavé či iné rastliny. Navrch môžete umiestniť nepremokavú látku alebo tenký, priesvitný plast pre ďalšiu ochranu. Týmto spôsobom zaistíte, že vaša vírivka bude maximálne využitá v každom počasí, počas celého roka.

 

Ďalšou výhodou pergoly na otvorených terasách a dvoroch je dodatočné súkromie od susedov. Nie je nič horšie, ako ísť do vírivky, aby ste si konečne po celom dni oddýchli či vychutnali čas
so svojimi 
blízkymi a potom sa dívali na susedov. V závislosti od štýlu pergoly si potom môžete pomocou rastlín, ktoré umiestnite po stranách, vytvoriť skutočnú oázu relaxu a pohody v pohodlí domova, ktorá vás zároveň chráni pred nechcenými divákmi.

 

Ak plánujete zorganizovať párty, takisto vám dodá nový priestor na posedenie mimo vírivky, ako aj ďalší priestor na skladovanie všetkých nevyhnutností a uterákov.

 

Pri hľadaní tej správnej pergoly k vírivke nezabudnite na to, aby ladila s vaším domovom a vírivkou, aby ste tak vytvorili jednotný a estetický vzhľad. A nezabudnite ani na zohľadnenie okolia vírivky.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270 alebo na info@virivky-swimspa.sk!