Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


20. 01. 2017

Náhradné súčiastky a diely na všetky značky víriviek

 

 

U nás nájdete nielen servis vírivek všetkých značiek, ale so zvyšujúcim sa záujmom zo strany klientov sme naše služby rozšírili aj na náhradné súčiastky a diely na všetky značky víriviek.

Zvyšujúci dopyt po náhradných dieloch na vírivky nás priviedol k myšlienke rozšíriť naše služby o náhradné súčiastky a diely na všetky značky víriviek a ich modelov. Zamerali sme na tie, ktoré sú predávané na Slovensku, Čechách, Poľsku, Maďarsku či v Rakúsku.

A pretože sa venujeme aj servisu víriviek všetkých značiek, môžete sa na nás s dôverou obrátiť aj v prípade, že potrebujete náhradné súčiastky a diely na vírivku, ktorú ste si doviezli z ktorejkoľvek krajiny sveta.

 

Vaše požiadavky na náhradné súčiastky a diely na vírivky, či servis víriviek píšte na info@virivky-swimspa.sk alebo zavolajte na 0908 722 270!

 

Kvôli tomu, aby sme vám mohli čo najrýchlejšie a najpresnejšie pômocť, zahrňte do vašej požiadavky nasledujúce informácie:

- značka vírivky

- model vírivky

- čo najpresnejší opis náhradného dielu či poruchy vašej vírivky

- vaše telefónne číslo

 

Poradenstvo k výberu náhradných súčiastok a dielov na vírivky alebo k servisu vírivky je u nás telefonickou alebo emailovou formou vždy zadarmo.

 

Môžete sa na nás spoľahnúť, že všetky naše služby, či už ide o poradenstvo pri výbere vírivky, predaj vírivky, doprava vírivky až ku vám domov, inštalácia vírivky, uvedenie vírivky do prevádzky, zaškolenie k prevádzke a údržbe vírivky, zaškolenie  k starostlivosti o vodu vo vírivke, záručný a pozáručný servis vašej vírivky, ale rovnako aj pomoc pri výbere náhradných dielov a súčiastok víriviek, servis víriviek všetkých značiek a modelov aj u nás nezakúpených robíme a budeme robiť vždy k vašej maximálnej spokojnosti.