Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


20. 07. 2017

Luxusné kanadské vírivky BEACHCOMBER a pôvod ich loga.

 

 

Možno sa čudujete, koho znázorňuje logo luxusných kanadských víriviek BEACHCOMBER a prečo si zvolili práve takéto logo.

Pozrime sa teda teraz spoločne bližšie na pôvod loga kanadských víriviek BEACHCOMBER.

Ženská tvár v ich logu znázorňuje Téthys, grécku titánsku bohyňu sladkej vody. Išlo o grécku bohyňu, ktorá bola zodpovedná za výživu zeme. Bola matkou riek, oblakov a nýmf prameňov, potokov a fontán. Bola manželkou Okeanosa, boha čerstvej vody a dcérou Gaii, matky zeme.

 

Téthys bola dôležitou súčasťou gréckej mytológie, a bola považovaná za jedného z najvplyvnejších bohov v Grécku.

 

Kanadská spoločnosť BEACHCOMBER vníma vplyv Téthys vo svojej spoločnosti. V spoločnosti robia všetko preto, aby šírili slovo o ošetrovateľskej a prírodnej liečebnej schopnosti hydroterapie poskytovanej teplou vodou. A čo viac, v skutočnosti sú terapeutické výhody kúpania sa vo vírivkách BEACHCOMBER neporovnateľné s tými prírodnymi a tými čo poznali ľudia v antickom období.

 

Pridaním relaxácie vo vírivkách BEACHCOMBER do vašej dennej rutiny, nielenže pomôžete vášmu telu, ale pomôžu vám žiť dlhší a šťastnejší život. Skvelé, však?

Vírivky BEACHCOMBER si pozrite teraz tu.

 

virivka do zahrady, virivka beachcomber, luxusna virivka, kvalitna virivka

 

V prípade akýchkoľvek otázok či záujmu o rezervovanie si termínu na skúšanie vírivky BEACHCOMBER nás kontaktuje na info@virivky-swimspa.sk alebo na 0908 722 270!