Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


05. 04. 2017

Kúpa vírivky je INVESTÍCIA - do vlastného zdravia a relaxu!

 

kupa virivky je investicia

 

 

Nezabúdajte, že kúpa vírivky je INVESTÍCIA - do vlastného zdravia a relaxu! Nie je to nákup lacného bazénika z hobby marketu. Preto sme pre vás pripravili tento blog, kde vám povieme, čo by ste pred kúpou vírivky rozhodne mali vedieť. 

Prevažná časť víriviek sa predáva cez internet, obchodníci väčšinou uvedú len to, čo im vyhovuje. Zvýrazňujú, čo sa dá ako tak overiť, ale mlčia o tom, čo laik len tak ľahko nenájde. Vo väčšine prípadov hlavne všemožne taja pôvod víriviek, výrobcov, skutočné prevádzkové náklady víriviek a podobne. Jediné, čo robia aktívne, je to, že kupujúcich lákajú nízkou cenou a niekedy až nedôveryhodnými zľavami. Kúpychtivý laik to len uvíta, lebo títo obchodníci dobre poznajú správanie ľudí, ktorí často nevenujú dostatok času dôkladnému výberu a orientujú sa len na cenu. Vírivku chcú hneď a teraz a keď ešte nájdu "super cenu", tak vo väčšine prípadov kúpia a keď zistia, že "svoje peniaze vyhodili von oknom", už je neskoro.

Preto nezabúdajte, že kúpa vírivky je INVESTÍCIA!

Kúpou vírivky, pri ktorej poriadne nepoznáte: výrobcu víriviek, jeho históriu, vývoj, výskum, uplatnené patenty, vlastnícke pomery vo firme výrobcu, kvalitu materiálov, ktoré používa, využiteľnosť víriviek, systém a kvalitu hydromasáže, celkové prevádzkové náklady víriviek, životnosť víriviek, zázemie dodávateľa, možnosť vyskúšať si vírivku pred kúpou, dostupnosť náhradných dielov, záručný a pozáručný servis, ste takmer s istotou práve vyhodili svoje peniaze von oknom!


Prečo?
Predajcovia víriviek s nezverejneným "rodokmeňom" a s vymyslenými názvami víriviek sa chvália "cudzím perím".

Vysvetlenie: Väčšina z nich sa opiera o renomované firmy z prostredia dodávateľov výrobcom víriviek. Hlavne o Aristech alebo Lucite - dodávatelia akrylátov, Balboa Water Group alebo Gecko - dodávatelia elektroniky, lebo iné nemajú čo napísať. Chýba história, výskum, vývoj, uplatnené patenty atď. Tak ako každý výrobca, aj vyššie uvedení, majú rôzne kvality a výbavy. U týchto predajcov môžete takmer s určitosťou čakať len tie najzákladnejšie.

 

Ale to, samozrejme, nie je všetko, čo robí vírivku vírivkou, tak aby vám bezpečne
a plne funkčne slúžila desaťročia.

 

Kúpou "neznámej vírivky" riskujete vysoké celkové prevádzkové náklady niekedy aj viac ako 200,-€ mesačne a veľmi krátku životnosť vírivky!!!

Celkové nepohodlie vo vírivke, nedokonalú hydromasáž, vysoké nároky na starostlivosť o vodu, čo vám zaberie dosť času. O takúto vírivku sa musíte starať, aj keď ju nepoužívate, až nakoniec na takúto nepohodlnú vírivku s nepríjemnou a nedokonalou hydromasážou, ktorá navyše vyžaduje len starostlivosť zanevriete a prestanete ju používať skôr, ako sa sama pokazí.


Vaša INVESTÍCIA - vaše peniaze či už 5000,-€, 6000,-€ alebo 7000,-€ vyleteli práve von
oknom. A to v tom lepšom prípade.

Možno sa budete snažiť takúto nedokonalú INVESTÍCIU - vírivku zachrániť, aj keď sa v nej nebudete cítiť pohodlne, nebude vám poskytovať dokonalý relax a hydromasáž, budete sa o ňu musieť stále starať, aj tak vám bude ľúto tých peňazí, čo ste za ňu zaplatili a čo už "zožrala" na prevádzkových nákladoch, a predsa sa rozhodnete investovať ešte do opráv, servisných technikov, predražených náhradných dielov a podobne. Verte nám, že v takom prípade tým oknom vyhodíte ešte o pár tisíc eur viac a výsledok žiadny, len ešte vyššia strata.

 

Keď to všetko zrátate, zistíte, že keby ste si všetko preverili na začiatku, zaplatili by ste za vírivku síce viac, ale boli by ste bez starostí a užívali si luxus pohodlnej vírivky s dokonalou hydromasážou a zanedbateľnými prevádzkovými nákladmi.

  

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270  alebo na info@virivky-swimspa.sk!

 

Pred kúpou vírivky vám odporúčame prečítať si aj e-book, ktorý sme pre vás pripravili na tému: 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, než si kúpite vírivku, aby Vaša INVESTÍCIA neboli len peniaze vyhodené von oknom! Nájdete ho tu - kliknite sem!