Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


19. 07. 2017

Koľko miest vo vírivke vlastne potrebujem?

 

ako si vybrat virivku, kolko miest potrebujem vo virivke, virivka beachcomber

 

Vírívky dnes dostať vo všetkých tvaroch a veľkostiach. Akonáhle sa rozhodnete, že ste pripravený si jednu zaobstarať domov aj vy, je mimoriadne dôležité, aby ste sa sami seba spýtali na dôvody pre čosi ju vlastne chcete zaobstarať.

 

Je to relaxácia? Chcete zmierniť stres či bolesť svalov? Zábava, ako doplnok garden párty s priateľmi či letných rodinných grilovačiek?

 

virivka beachcomber, kolko miest potrebujem vo virivke

Ak označíte vašu primárnu motiváciu pre kúpu vírivky, aj správny počet miest si potom zvolíte ľahšie.

 

A nezabudnite ani na fakt, že počet sedadiel ovplyvní aj veľkosť vane, takže budete musieť vedieť, kam vaňu chcete umiestniť, aby ste si vybrali správne aj podľa rozmerov.

 

Niekoľko faktov, ktoré by ste určite mali zvážiť a poznať pred kúpou vírivky:

 

1. Kto bude vírivku používať?

 

Nie je dôležité zvážiť len počet ľudí, ktorý ju budú pravidelne používať, ale aj to, ako sa bude vírivka používať počas stretnutí s rodinou či priateľmi. Koľko miesta na nohy tam je? Ako blízko sú jednotlivé sedadlá? Je jedno zo sedadiel ležadlo, ktoré je skvelé pre vodoliečbu, ale nepríjemné pre väčšie skupiny?


Znovu porozmýšľajte nadtým, ako často bude vaša vírivka naozaj používaná na spoločenských stretnutiach. Poriadate rôzne posedenia často? Máte veľkú rodinu?

Ak ste však v domácnosti len vy a váš partner a možno občas ďalší pár, tak potom vírivka pre 4 osoby je možno všetko, čo potrebujete.

 

2. Na aký účel chcete vírivku používať?

 

Nie všetky z nich sa navzájom vylučujú, ale ak túžite po odpočinku a aj vodoliečbe a takisto po využívaní vírivke na garden párty, je dobré maximalizovať váš rozpočet na vírivku, aby vírivka skutočne spĺňala všetko, čo si želáte. Pozrite sa na svoj rozpočet a zvážte, čo je pre vás najdôležitejšie pri porovnávaní jednotlivých víriviek.

 

3. Kam vírivku umiestnite?
 

Jednoducho povedané, ide o to koľko máte miesta k dispozícií a čo chcete umiestniť okolo vírivky, ktorú sa chystáte nainštalovať u vás doma. Ak ju chcete umiestniť pod altán a chcete mať vírivku, ktorá bude slúžiť hlavne na garden párty, uistite sa, že necháte okolo dostatok priestoru pre ľudí, aby sa pohodlne dostali do vnútra a von vo väčších skupinách a takisto dostatok miesta na jedlo a nápoje, ktoré umiestnite na nábytok pozdĺž vírivky.

 

virivka beachcomber, kolko miest potrebujem vo virivke


Tipy na vírivky:


- pre hydromasáž - vírivky BEACHCOMBER a vírivky MARQUIS

- pre relax -  napríklad vírivky GARDEN, nájdete ich tu

- pre garden párty či veľkú rodinu - sú určené vírivky pre 6 a viac osôb, napríklad táto

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270 alebo na info@virivky-swimspa.sk!