Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


19. 06. 2017

Kanadské vírivky Sunrise Spas


kanadska virivka, exterierova virivka, vonkajsia virivka, ludia vo virivke

 

Ide o vírivky, ktoré sú bezproblémové, ľahko ovládateľné a rozhodne luxusné. Tieto kanadské vírivky sú remeselne vynikajúco spracované vírivky, a čo viac je to spôsob ako mať doma luxusnú vírivku za prijateľnú cenu.

 

Pri ich výrobe sa využivajú najnovšie inovácie na maximalizáciu vášho zážitku z vírivky a zároveň na minimalizáciu potrieb údržby vírivky.

 

Znie to skvele, však?

Vďaka rôznorodým možnostiam výberu sa určite v ponuke kanadských víriviek nájde tá, ktorá presne vyhovuje vašim potrebám.

 

Firma Sunrise Spas pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov a tak si ich záväzok poskytovať najmodernejšie inžinierstvo a  prvotriedne funkcie overilo už množstvo spokojných zákazníkov po celom svete.

 

Každý z modelov kanadských víriviek Sunrise Spas má ergonomicky zdokonalený dizajn spolu s radom trysiek a ovládacich prvkov, ktoré sú navrhnuté pre vašu optimálnu hydroterapiu. Takisto si môžete vychutnať vstavané viacfarebné LED svetlá, ktoré ponúkajú ďalšie výhody chromoterapie.

 

Výrobca kanadských víriviek Sunrise Spas vie, že vírivka je pre váš domov významnou investíciou a chcete ju používať celý život. A preto sú vírivky vyrobené z takých materiálov, ktoré vydržia! Nebudete teda po kúpe za rok, dva či päť sklamaný ako ľudia, ktorý si kúpili vírivku rýchlolen kvôli cene.

 

Výrobca drží náklady na údržbu a prevádzku vírivky veľmi nízko vďaka vlastnej izolácií a filtračnému systému. A to tiež poteší, že?

 

kanadska virivka, exterierova virivka, vonkajsia virivka, ludia vo virivke


Vyberte si teraz kanadskú vírivku, ktorá vyhovuje vašim potrebám - kliknite sem!

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270 alebo na info@virivky-swimspa.sk!