Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


12. 06. 2017

Kam umiestniť vírivku?

 

 

Vyberáte si vírivku a pýtate sa kam ju umiestniť? Zvažujete ideálne miesto pre vašu vírivku? Je niečo, čo by ste mali vedieť skôr ako si jacuzzi kúpite?

Pozrime sa spoločne na odpovede na vaše otázky, ktoré sú nezanedbateľné pri výbere tej správnej vírivky pre vás a je dobre, že sa nad nimi zamýšľate.

Veľká väčšina víriviek sa vo všeobecnosti u nás aj v zahraničí inštaluje vonku. Samozrejme všetky vírivky z našej ponuky môžete využívať aj ako interiérové vírivky.

K inštalácií vírivky vo vnútri zvážte či máte vhodné dvere, aby sa tam vírivka dostala a či je podlaha dostatočne pevná na udržanie vírivky. Vírivka pre 3 osoby, ktorá je naplnená vodou má váhu asi 1360 kg.

 

Ďalej je potrebné zvážiť si odpovede na nasledujúce otázky.

1. Ako chcem vírivku využívať?

Je potrebné zvážiť či je vašim hlavným cieľom zábava, zdravie, vlastný wellness alebo pokojné miesto pre relax. Tento účel je potrebné zvážiť pri výbere perfektnej vírivky pre vás a jej následného umiestnenia do vašej domácnosti.


2. Koľko súkromia očakávam a potrebujem pri relaxovaní vo vírivke?

Inštalácia vírivky v priestore, kde máte súkromie zvýši vaše zážitky z nej. Pri umiestnení vašej jacuzzi zvážte teda miesto, ktoré poskytuje prirodzene súkromnú a útulnú atmosféru, ako napríklad miesta, ktoré sú kryté vyššími rastlinami.

Ak takéto niečo nie je možné, tento problém môže vyriešiť inštalácia modulárnych systémov stien alebo panelov.

 

 

3. Kde je najvhodnejšie umiestniť vírivku?

Čím bližšie k vášmu domu vírivka bude, tým viac môžete očakávať, že ju budete využívať. Ak zvažujete umiestniť vírivku na podlahu, uistite sa, že vami vybraná vírivka, je vhodná pre danú podlahu z hľadiska únosnosti podlahy.

Terasa je tiež skvelá možnosť pre inštaláciu vírivky. Pozor však v prípade, že nad ňou máte strechu, pretože z vírivky sa vyparuje relatívne veľké množstvo vody a je preto lepšie, ak je nad ňou otvorený priestor.

 

4. Aký chcem mať výhľad z vírivky?

Výhľad je jednou z dôležitých vecí pri hľadaní toho správneho miesta pre vašu vírivku.

 

5. Dôležité tiež je, aby poloha vírivky umožňovala jej dokonalé vypustenie.

6. Pred inštaláciou vírivky zvážte okolie z hľadiska počasia.

Zamyslite sa nadtým, či bude vaša vírivka umiestnená na priamom slnku, či potrebujete ochranu pred vetrom v chladných večerných hodinách v zime a podobne.

Aby ste si vírivku užili skutočne počas celého roka, zvážte dôkladne jej okolie ešte pred samotnou inštaláciou.

 

7. Je v blízkosti vírivky vhodný zdroj elektrickej energie?

Po zvážaní týchto otázok a výberu tej správnej vírivky na vás zostáva už len RELAX A POHODA VPOHODLÍ DOMOVA.

Takisto vám odporúčame si pred kúpou vírivky prečítať aj e-book, ktorý sme pre vás pripravili na tému: 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, než kúpite vírivku, aby Vaša INVESTÍCIA neboli len peniaze vyhodené von oknom! Nájdete ho tu.

 
S výberom tej správnej vírivky vám radi pomôžeme, kontaktujte nás a rezervujte si
ešte dnes termín na skúšanie víriviek na 0908 722 270 alebo na info@virivky-swimspa.sk!