Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


10. 01. 2017

Exteriérová vírivka versus interiérová vírivka

 

extrerierova virivka

 

Najprv je potrebné nájsť vhodný priestor na umiestnenie vírivky, všetky vírivky v našej ponuke je možné mať ako exteriérovú vírivku alebo ako interiérovú vírivku.

 

Ak máte vhodný priestor vnútri aj vonku je umiestnenie vírivky úplne na vás, pretože všetky vírivky z našej ponuky sú vhodné pre obidve možnosti. No je potrebné si uvedomiť a zvážiť, že interiérová vírivka si vyžaduje dostatočné odvetrávanie, prípadne dokonca odvlhčovacie zariadenie. Čo môže náklady na vírivku výrazne navýšiť.

 

interierova virivky

 

My osobne sme za celoročné využívanie vírivky ako exteriérovej vírivky na dvore alebo terase, samozrejme, ak to možnosti dovolia. Nepoznáme nič krajšie ako pohľad z vírivky na nočnú oblohu. Či ten úžasný pocit z vírivky, keď ležíte v 38 °C vode a vonku sneží či mrzne. A tak po vyjdení z teplej vody, zažijete aj jeden z mnohých benefitov vírivky, ktorý sa volá sauna - efekt a poskytne vám ho jedine exteriérová vírivka.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuje na 0908 722 270

alebo na info@virivky-swimspa.sk!