Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


09. 01. 2017

Európske vírivky ALLSEAS SPAS

 

 

europska virivka allseas spas

 

Európske vírivky ALLSEAS SPAS to je 50 rokov praktických skúseností s výrobou víriviek či swim spa.

Renomovaný výrobca víriviek a swim spa

V súčasnosti tak patrí k renomovaným svetovým výrobcom víriviek či aj inak povedané jacuzzi, ale aj swim spa či swim exercise.  Ku dnešnému dňu predáva svoje vírivky a swim spa už vo viac ako 50 krajinách sveta. Všetky ich produkty disponujú certifikáciou ETL, CE a ETV a mnoho ďalších od rôznych organizácií, ktorých úlohou je kontrolovať, či produkty napĺňajú dané štandardy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia.

 

Akryl víriviek a swim spa

Európske vírivky ALLSEAS SPAS sú vynikajúcej kvality aj vďaka akrylu Lucite®, ktorý sa na ich výrobu používa. Ich trojvrstová laminácia "Tough Bond" spolu s akrylom Lucite® vytvorí jednu z najhrubších škrupín medzi výrobcami víriviek všeobecne. Takže produkty ALLSEAS SPAS majú škrupinu tak silnú, ako to je len možné.

A čo viac akryl Lucite® obsahuje aj vrstvu Microban®, ktorý zabraňuje rastu baktérií, ktoré môžu spôsobovať zápach, škvrny či degeneráciu škrupiny víriviek a swim spa. Táto antimikrobiálna ochrana Microban® je zabudovaná priamo do akrylu Lucite® počas výroby, takže poskytuje trvalý efekt pre vírivky a swim spa.

 

swimspa

 

Zatepľovací systém vírivky a swim spa

Vírivky a swim spa ALLSEAS SPAS disponujú jedinečným viacvrstvovým zatepľovacím systémom, ktorý zabraňuje prehrievaniu v horúčave a takisto chráni aj pred chladom. Pre neprekonateľný efekt izolačného systému si môžete k vírivke pridať "Thermo Lock bariéry" (voliteľné príslušenstvo). Ich energeticky úsporný systém izolácie ich tak umožňuje zaradiť medzi najlepšie izolované vírivky a swim spa na trhu.

 

Kabinet vírivky a swim spa

Každý kabinet vírivky je vyrobený na mieru zo syntetického takmer bez údržbového, farebne stáleho a UV stabilného materiálu. Takisto je veľký dôraz kladený aj na tesnosť samotného kabinetu ako takého a hlavne na tesnosť v mieste kontaktu so škrupinou a základovou sklolaminátovou doskou, to ešte zvyšuje účinok tepelnej izolácie týchto víriviek.

 

Takto vyzerá kvalitný termokryt v zime. Na nekvalitnom termokryte

by sa sneh neudržal. Vonku -18 stupňov, vo vírivke 39 stupňov.

 

Nosná konštrukcia vírivky a swim spa

Vírivky aj swim spa majú nosné konštrukcie vyrobené z masívneho a tlakovo ošetreného dreva proti škodcom, hubám, plesniam či dokonca hnilobe. Všetky rohy majú zosilnené, celý základový rám je krížovo vystužený a pod každým sedadlom sa nachádzajú podpery. Základová doska je z pevného a ťažkého sklolaminátu, ktorý je pripevnený ku dnu produktu. Celkovo je tak výrobok mimoriadne spevnený, stabilizovaný, s chráneným rámom, kabinetom, čerpadlami, izoláciou, bráni vniknutiu studeného vzduchu, vlhkosti a hlodavcom.

 

Pozrite si vírivky, swim spa a swim exercise od ALLSEAS SPAS v našom e-shope! Nájdete ich tu - kliknete sem!