Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


27. 03. 2017

Americké vírivky MARQUIS - 4. časť

 

americke virivky Marquis

 

V poslednej časti seriálu o amerických vírivkách MARQUIS sa pozrieme na ich technológiu a energetickú náročnosť.

Unikátny systém High Flow  - jedinečný a neopakovateľný

Jednoducho povedané, ide o väčšie množstvo vody s väčšou intenzitou do používaných masáží. Systém čerpadiel, špeciálnych trubiek a hydrokynetických trysiek v kombinácií s unikátnym systémom zónového ovládania môžu sústredovať viac vody presne tam, kde je to potrebné.

Preto sú americké vírivky MARQUIS tie najkvalitnejšie a poskytujú týmto spôsobom väčšiu hodnotu masáže na rozdiel od akejkoľvek konkurencie. Tá pri využití vysokého, ale nekontrolovateľného tlaku nedokáže zabezpečiť tento základný princíp hydromasáže.

Výsledkom býva silný prúd, ktorý pod vysokým tlakom pôsobí na kožu ako ihla. Takýto pocit rozhodne nie je príjemný a je to aj nebezpečné. Na druhej strane systém High-Flow v amerických vírivkách preniká do organizmu oveľa hlbšie a bez podráždenie tela príliš vysokým tlakom. Na druhej strane sa môžete stretnúť ešte aj s takými vírivkami, kde je tlak slabý a pôsobí ako jemný dotyk, a teda nemasíruje.

Energetická náročnosť amerických víriviek MARQUIS je minimálna

Bez ohľadu na skutočnosť v akých klimatických podmienkach žijete alebo ako často vírivku používate vaše náklady na elektrickú energiu sú úplne pod kontrolou. Americké vírivky MARQUIS boli navrhnuté tak, aby šetrili vaše peniaze každý deň. Denné náklady sú tak na úrovni pár centov.

Dokonalá izolácia s vysokohustotnou penou s najvyššou možnosťou tepelného odporu, aká sa vôbec v tomto priemysle používa sa o to dokonale postará.

Vírivky MARQUIS majú kabinet zvnútra zaplnený penou, ktorá je vysoko efektívna, nedegraduje a neobsahuje žiadne látky, ktoré poškodzujú ozónovu vrstvu. Táto pevná pena zabraňuje tepelným stratám cez kúpeľnú stenu a podlahu, izoluje inštalatérske rozvody, znižuje vibrácie, dodáva tuhosť, tlmí hluk a vibrácie, šetrí náklady na energiu.

Toto spolu s vysokokvalitným a bezpečným termokrytom Dura Cover® vám šetrí energiu v amerických vírivkách Marquis vrstvu po vrstve.

 

Pozrite si teraz vírivky od Marquis z radu Signature, to najlepšie na trhu s vírivkami! kliknite sem