Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


10. 11. 2017

Ako vírivá vaňa zlepší váš spánok?

 

 

Vstať ráno, počas pracovného týždňa, nie je vždy jednoduché, zvlášť v prípade, ak ste nemali pokojný spánok. No na druhej strane vieme, že spánok je pre človeka dôležitý, je to spôsob, ako sa váš mozog a telo pripravujú na ďalší deň. Dobrý spánok podmieňuje vašu schopnosť učiť sa, riešiť problémy či robiť rozhodnutia, ktoré sú pohotové a bystré.

V ideálnom prípade by ste si mali dopriať každú noc 8 - 10 hodín neprerušeného, hlbokého spánku, ale bohužiaľ, ako vieme, nie je to naša každodenná realita. Svoj čas sa snažíte rozdeliť medzi  prácu, rodinu a spoločenský život a častokrát vám na ich úkor vyjde menej času na tak dôležitý spánok.

 

Jedným z osvedčených postupov na zlepšenie spánku je vodoliečba vo vírivej vani.

 

Ako to funguje?

Ponorením tela do horúcej vody sa vyvoláva hlboký pocit uvoľnenia a zvýšenie telesnej teploty. Tento pocit potom zlepšuje cirkuláciu a pomáha telu uvoľňovať endorfíny, ktoré vám umožňujú relaxovať a zaspať nielen rýchlejšie, ale aj spať pokojne počas celej noci. A preto budete ráno čerství a plní energie do nového dňa.

 

A tak nabudúce, keď budete chcieť večer sledovať televíziu, popremýšľajte radšej o kúpeli vo vašej vírivej vani, ktorý vám pomôže zlepšiť stav vášho tela a mysle.

 

Zlepšite svoj spánok aj vy, ak ešte nemáte vírivku, vyberte si ju teraz!