Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


24. 07. 2017

Ako sa postarať o vírivku pred dovolenkou?

 

 

Vieme, že odchod na dovolenku je častokrát hektický a kontrolný zoznam spôsobuje skľučujúce pocity a do toho všetkého máte ešte vírivku na dvore a vy by ste chceli, aby bola vírivka po dovolenke stále udržiavaná a pripravená na váš návrat, však?

 

Potešíme vás, pretože udržať vírivku počas dovolenky vo funkčnom stave je s prostriedkami SpaBalancer oveľa jednoduchšie ako by ste očakávali.

 

Pustime sa teraz do krátkeho rýchlokurzu ako pripraviť správne vírivku pred dovolenkou pokiaľ NEPOUŽÍVATE prostriedky SpaBalancer.

 

Ak idete na krátku dovolenku, to sú dovolenky, ktoré sú kratšie ako 7 dní je príprava vírivky jednoduchá.


1. Zmerajte a nastavte pH a podľa potreby aj alkalitu.

2. Dôkladne vyčistite filter alebo ho vymeňte za čistý.

3. Pridajte šokové množstvo dezinfekčného prostriedku, ktorý používate.

4. Uistite sa, že termokryt je správne položený na vani, drží na svojom mieste a je zapnutý.

Tak zabezpečíte čistotu vodu pred nečistotami zvonka a zachytávaním pary ušetríte náklady na

energie.

 

Pokiaľ POUŽÍVATE SpaBalancer, ktorý sa bežne dávkuje raz týždenne, tak nerobíte vôbec nič, len dáte bežnú týždennú dávku. Pokiaľ ste povedzme dávali dávku pred dvoma-troma dňami a odchádzate na dovolenku, tak nemusíte dávať vôbec nič, alebo ako sa hovorí, pre pokoj v duši, nalejte do vírivky 20 ml prostriedku ULTRASHOCK alebo DUOZON.

 
Pozrime sa teraz spolu na to, ako pripraviť vírivku  pred dlhou dovolenkou, t.j. viac ako 7 dní pokiaľ ešte NEPOUŽÍVATE prostriedky SpaBalancer.


1. Zmerajte a nastavte pH a podľa potreby aj alkalitu.

2. Dôkladne vyčistite filter alebo ho vymeňte za čistý.

3. Pridajte šokové množstvo dezinfekčného prostriedku, ktorý používate.

4. Ak môžte, požiadajte svojho suseda, aby po pár dňoch prišiel, skontroloval pH a pridal potrebnú

chémiu do vírivky.

5. Uistite sa, že termokryt je správne položený na vani, drží na svojom mieste a je zapnutý.

 

Pokiaľ POUŽÍVATE prostriedky SpaBalancer, je v zásade jedno či idete na 7 dní alebo na mesiac, voda vo vírivke vám vydrží pokiaľ dodržiavate bežné týždenné dávkovanie, stačí pred odchodom pridať do vody 20 - 30 ml prostriedku ULTRASHOCK alebo DUOZON a poprípade podľa potreby vyčistite filter.

 

Vidíte ten rozdiel v starostlivosti o vodu? S prostriedkami SpaBalancer je to ľahké a jednoduché. A tak, ak dodržíte tieto jednoduché kroky bude vás po dovolenke čakať čistá voda vo vírivke. Takže aj v prípade, že cestujete veľa, vlastníctvo a udržiavanie vírivky by nemalo viesť k novým dobrodružstvám. Stačí, ak urobíte správnu prípravu a budete mať svoju vlastnú súkromnú dovolenku, každý deň priamo u vás doma, keď sa vrátite z dovolenky či ciest.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuje na info@virivky-swimspa.sk alebo na 0908 722 270!