Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

ROYAL WELLNESS CONCEPT s.r.o.

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

royal@wellnessconcept.eu


14. 09. 2017

8 krokov ako si užijete vírivky TOTAL HYDROTHERAPY naplno!

 

 

Prinášame vám nové modely luxusných víriviek s názvom TOTAL HYDROTHERAPY za skvelé ceny pre váš jedinečný zážitok z hydromasáže a pre relax a pohodu v pohodlí domova. Ako si túto vírivku užijete skutočne naplno sa dozviete v tomto blogu.

 

KROK 1: Zohrejte si vaše telo. Sadnite si na okraj vírivky alebo na vnútorný schodík. Postupne sa ponárajte do vody a pomaly začnite upokojovať vašu myseľ, dušu a telo. Nechajte vaše telo absorbovať teplo, zlepší sa vám obeh a uvoľnia sa vám kĺby. Vychutnajte si očakávanie hydromasáže.

 

KROK 2: Jemná masáž pokožky a svalov. Presuňte sa do kresla na to určeného, aby ste mali ramená pod vodou.Vychutnajte si rozsiahlu masáž v oblasti chrbta a krku. Jedna multi-master tryska spolu so 4 dvojrotačnými tryskami vám poskytnú jemnú masáž. Mierna masáž stimuluje cirkuláciu a dopravu tepla do tkaniva. Tým sa uvoľnia vaše svaly a kĺby. Hlboké dýchanie sa stimuluje. Napätie spôsobené stresom alebo bolesťou hlavy zmizne. Brušné a tráviace orgány sú v pohybe a stimulujú sa ich funkcie.

 

KROK 3: Masáž stuhnutých svalov. Tzv. búrková masáž je skutočným miestom zábavy. Obe búrkové trysky sú umiestnené v strategicky dôležitých miestach v dolnej časti chrbta a dávajú trupovým svalom veľmi silnú masáž na chrbticu, ischiatický nerv a bedrový kĺb. Táto silná a priama masáž rozmasírováva stuhnuté svalstvo a zmierňuje artritídu v kĺboch. Chrbtové svaly, ktoré idú až do spazmy, napäté ischiatické nervy a stuhnuté bedrové kĺby sú vďačnými príjemcami takejto masáže. Masáž by však nemala trvať viac ako 1 minútu. Táto masáž pôsobí aj na brušné orgány, najmä črevá, ktoré sa počas nej trasú a hýbu. Ak chcete, môžete pridať mikrotrysky, ktoré sa nachádzajú na opačnej strane, môžete si tak zároveň užiť masáž nôh. Pocit spokojnosti postupne prejde z vašich nôh aj na telo.

 

KROK 4: Masáž chrbta . Teraz je čas na stredne silnú povrchovú masáž s rotujúcimi supermasážnymi tryskami. Hlavnou oblasťou je problém číslo jeden a to je chrbát s chrbticou, stavcami, lopatkami a ramenami. Môžete si tiež vymeniť 6 super rotačných trysiek (v príslušenstve) so smerovými tryskami a nasmerovať ich na vaše bolestivé a napäté miesta s hlbokou masážou. Podobne ako klasická metóda Shiatsu v tradičnej čínskej masáži. Ani vaše nohy nie sú zanedbané, multi-mikro trysky v kombinácií s 15 mikro tryskami na konci ležadla, ktoré smerujú priamo na nohy a intenzívne vás masírujú - týmto spôsobom sa stimulujú a posilňujú vaše vnútorné orgány. Pobyt na ležadle sa odporúča asi na 6 minút.

 

KROK 5: Kyslíkový kúpeľ. Počas odpočinku na ležadle vás masíruje aj velká vzduchová tryska, najmä na chodidlách a nohách. Prostredníctvom silnej turbulencie sa jemné bublinky rozširujú po celej vode a potom prilnú k vašej pokožke a dodávajú jej potrebný kyslík zvonka. Jemné bublinky dokonca spôsobujú jemný peeling povrchu pokožky. Odporúčaný čas pre tento krok sú 2 minúty. A mimochodom, vedeli ste, že 15 minútový pobyt vo vírivke zvyšuje množstvo kyslíka v krvi asi o 10 percent? Je to skvelý spôsob ako si môžete okysličovať vaše orgány.

 

KROK 6: Vodná shiatsu masáž. Po pomerne jemnej masáži na sedadle prejdite na sedadlo s mikro tryskami. Tieto trysky pokračujú v práci rotačných búrkových trysiek bublinkového ležadla, ale sú viac priame a kladú väčší dôraz na oblasť ramien. Ak sa ponoríte o niečo hlbšie, masáž zahrnie aj vaše svaly krku a zadnú časť hlavy, dokonca aj šľachy, ktoré sú bolestivé v takmer každom tele. Dostanete sa k ramennému kĺbu tak, že sa pomaly pohybujete k tryskám a pomaly otáčate svoj trup zo strany na stranu. Táto cielená masáž by mala trvať približne 2 minúty.

 

KROK 7: Unášanie vodou. Akonáhle sa vírivka zastaví, nechajte sa unášať vodou. Zatvorte oči, vychutnajte si to nádherné teplo, pokoj a straťte sa vo svojom vnútornom svete. S touto hĺbkovou relaxáciou odmeníte svoje telo za to, čo pre vás denne robí. Odporúčame vám asi 2 minúty takejto relaxácie, ale ak zabudnete na čas a priestor, vaša relaxácia bude ešte intenzívnejšia!

 

KROK 8: Ochladenie. Keď je voda teplejšia ako 37°C, pred odchodom by ste sa mali ochladiť na schodíku/ochladzovacom sedadle asi 2 minúty predtým, ako vyjdete von. Na tomto mieste je vaše telo ešte napoly ponorené do vody a môže si tak zvyknúť na vzpriamenú pozíciu a chladnejšiu vonkajšiu teplotu. Dýchajte čo najviac čerstvého vzduchu. Neponáhľajte sa von a pokojne si doprajte 15 minút odpočinku naviac. Problémy so spánkom a depresívne nálady sa razom rozplynú - znovu sa vám bude skvele spať. Je to skvelý spôsob ako sa dostanete späť do kondície a budete odpočinutý a pripravený na ďalší deň.

 

 

Chcete si aj vy užívať hodiny nekonečných hydromasáží v luxusnej vírivke TOTAL HYDROTHERAPY? Vyberte si tú pravú vírivku pre vás! Nájdete ich tu - kliknite sem!

  

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0908 722 270 alebo na info@virivky-swimspa.sk!